Ваш родич у поліції або як обманюють людей на великі гроші та що потрібно знати, щоб не попастися на шахрайську схему?

В Україні, на жаль, є нерідкістю різноманітні шахрайські схеми у різних сферах. Особливо у питаннях нерухомості та у зв’язках з правоохоронними органами. ... Читати далі »

Чому, все ж таки, потрібно укладати шлюб та як не обманути себе, щоб потім не було нестримно боляче?

Це просто вражаюче. Сьогодні настільки багато молодих, і не тільки молодих, пар, які живуть разом, як одна сім’я, але не оформлюють свої шлюбні відносини, що це схож ... Читати далі »

Чи варто укладати мирову угоду у судовому провадженні? Або як не попасти у приховану пастку?

Укладання мирової угоди між сторонами судового процесу є одним із варіантів вирішення судового спору. А тому, часто, сторони, таки, погоджуються укласти між собою мирову, щоб ... Читати далі »

Опитування поліцією — це вам не допит або як поліція може використати так зване опитування у своїх цілях?

А чи Ви знали, що поліція має право опитувати людей. Ну не зовсім як соціологічна служба, але опитування у власних інтересах, і дуже часто, як підготовка до більш серйозніших ... Читати далі »

Чому на нагрудний значок поліцейського потрібно звертати увагу та яку інформацію він вам надасть?

На нагрудний значок (жетон) поліцейського ми ми мало звикли звертати увагу. А дарма. Цей атрибут уніформи поліцейського може надати нам корисну інформацію. А саме: індивідуальний номер поліцей ... Читати далі »

Для чого потрібен відвід судді і чи можливо відвести головуючого по справі?

Оголошення відводу судді завжди сприймалося як мало дієвий захід, який більше застосовувався для привернення уваги суддіщодо недопустимої поведінки. < ... Читати далі »

Про що вам потрібно знати, коли Вам пропонують підписати договір?

Договори супроводжують людину практично все життя. Чи це усні домовленості, чи письмові угоди — вони фіксують нашу домовленість передбачають наші права, обов’язки та ... Читати далі »

За яких підстав і як повинні поліцейські перевіряти ваші документи?

Перевірка документів, які посвідчують особу, можуть бути такою собі маніпуляцією з боку поліцейських, щоб розпочати чи незаконну перевірку речей особи, чи обшук осо ... Читати далі »

« 1 2 3 4 ... 24 25 »