Чи можливо перерахувати пенсію і що про це потрібно знати?

Дуже багато наших громадян відверто говорять, що їм була призначена занижена та несправедлива пенсія. І часто, дальше слів справи не йдуть. Однак, варто знати, що за свою ... Читати далі »

Як узаконити самочинне будівництво?

На сьогодні є дуже багато будівель, які збудовані або переплановані без відповідних документів та дозволів, тобто, так зване, самочинне будівництво. І рано чи пізно, постає пита ... Читати далі »

Як сьогодні нотаріуси за різноманітними схемами викрадають квартири? Або нотаріальні чудеса нотаріуса Змисловської Т.В. та що нам потрібно з

31.10.2016 року був виданий Наказ Міністерства юстиції України №3090/5, яким тимчасово заблоковано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно приватному ... Читати далі »

Що дозволяється робити у суді? Або права та можливості сторін у судовому процесі, про які необхідно знати

Мало хто хоче судитися. І, дійсно, часто, судовий процес, подія незавжди приємна, але часто буває дуже необхідною. Існує дуже багато питань та спорів, як ... Читати далі »

Про що повинні знати пішоходи? Або права та обов’язки громадян, які є учасниками дорожнього руху

Всі ми є пішоходами. Кожного дня десятки разів перетинаємо дороги і, на жаль, інколи це відбувається із трагічними наслідками. Тому, для того, щоб максимально уникнути ДТП та ... Читати далі »

Як захищати свої права? Або, що говорить чинне законодавство про самозахист?

Сьогодні є нерідкістю, коли права громадян порушуються як звичайними громадянами, так і органами державної влади та місцевого самоврядування. ... Читати далі »

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 41 42 »