Що робити вкладнику, якщо НБУ визнав банк неплатоспроможним?

Зважаючи на нестабільну економічну ситуацію та обмежені фінансові ресурси в банках, дуже часто приходиться Національному Банку України визнавати банк неплатоспроможним, вводити тимчасову адміністрацію банку, виводити з ринку або націоналізовувати банк, як це відбулося із ПриватБанком. ... Читати далі »

Як виникають цивільні права та як їх необхідно реалізовувати?

Є права людини, якими вона володіє при зачатті та народженні. Це і право на життя, і право на здоров’я, право на особисту недоторканість, право на свободу та інші права, які, як правило, визначені Конституції держави.

... Читати далі »

Забезпечення права на свободу та особисту недоторканність, головне завдання для правоохоронців, яке реалізується за умови нашої активної уча

Аксіома полягає в тому, що наші права правоохоронці будуть дотримуватися тоді, коли ми їм про це будемо активно нагадувати та оскаржувати всі їхні незаконні та неввічливі вчинки та дії.

... Читати далі »

Які права має споживач або кожен із нас покупців?

Кожного дня ми щось або купуємо, або користуємося різноманітними платними послугами. І дуже часто, саме в цій сфері обслуговування покупців, відбуваються численні порушення. Для того, щоб їх вміло виявити та ефективно захистити себе, необхідно знати свої базові права, як споживач ... Читати далі »

Що робити, якщо ваш автомобіль заправили неякісним бензином?

В час, коли паливо стає все більш дорожчим, багато водіїв бажають зекономити. І дуже часто починають заправлятися на більш «дешевших» заправках. Що може мати наслідком серйозної поломки автомобіля, через заправлення неякісним паливом. До речі, варто сказати, що подібна ... Читати далі »

Для чого потрібен адвокат і як отримати правову допомогу?

Не варто повторювати загальну помилку багатьох – звертатися до лікаря вже тоді, як не можна терпіти біль! Це правило стосується і звернення за правовою допомогою до адвоката!

Часто ... Читати далі »

Що робити, якщо Вас затримали?

В сьогоднішні часи, мало хто застрахований від свавілля з боку правоохоронних органів. І особливо від незаконного затримання.

Часто поліція може вдатися до недостовірної інформації ... Читати далі »

Що потрібно робити для виконання рішення суду? Або 10 правил про які необхідно знати!

Виграна у суді справа, ще не означає її автоматичного виконання. Дуже часто, перемога в суді є лише 50% справи, яка має бути реалізована, інша 50% частина роботи має бути направлена на активне виконання рішення суду. І чим скурпульозніше та вміліше ви її виконаєте, тим і буде залежати успі ... Читати далі »

Про Революцію Гідності та позитивні зміни в країні

Чи можна звичайному громадянину України бути задоволеним тим, що в країні була Революція Гідності?

 
Чи можемо ми бути задоволені результатами Революції Гідності?
... Читати далі »

"Надто пізно протестувати проти нових тарифів!" - адвокат Сергій ГУЛА

Сьогодні в Києві відбулися акції проти надмірних тарифів ЖКХ. На вулиці вийшли біля 6 тисяч чоловік. Нас цікавило правове підґрунтя заходу. Чи можливо законодавчо зменшити ціни на тепло та електроенергію і як правильно оформити субсидію? Ці питання найбільше цікавили наших слухачів... ... Читати далі »

« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 40 41 »