Як ознайомитися з матеріалами кримінальної справи (провадження)?

Через здогадки – рідні та близькі багато чого втрачають. Часто буває, що родичі не знають за що затримали їхню близьку людину, з яких підстав, де тримають, хто веде справу і подібне…

... Читати далі »

Освітні права дітей та їх батьків

Здобування освіти, це не тільки процес сприйняття певного комплексу інформації, це і також набування вміння захищати свої права. Права, які часто порушують чи то в дитсадку, чи то в школі, чи у ВУЗі!

... Читати далі »

В чому суть електронного декларування? Або 10 обов’язкових правил, про які потрібно знати

Від 15 серпня 2016 року в Україні стартує електронне декларування статків громадян України. Як кажуть, заживимо по-новому! А отже, в Україні, точно, має стати менше корупції.

... Читати далі »

З вересня власники нерухомості будуть отримуватимуть SMS про реєстраційні дії щодо їхнього майна

Зважаючи на великий резонанс різноманітних шахрайських схем із нерухомістю громадян, Міністерство юстиції ініціює новий сервіс. А саме, з вересня цього року планується розсилка СМС повідомлень власникам майна.

... Читати далі »

Як "чорні нотаріуси" крадуть в людей квартири

В Україні сформувалася нова каста злодіїв – так звані «чорні нотаріуси», які грубо порушуючи норми законодавства переписують власність громадян на шахраїв, з якими потім діляться награбованим.

... Читати далі »

Що робити, коли ціна на товар на ціннику і в чеку виявляються різними?

Сьогодні «чорні маркетологи» люблять застосовувати один нечесний прийом у супермаркетах, гіпермаркетах і.т.п., який пов’язаний із «подвійною» ціною на один і той же товар.

... Читати далі »

Як підготувати та подати позовну заяву до суду?

Все більше і більше наших громадян вирішують свої спірні справи у суді. Це, можна сказати, одна із ознак становлення правової держави.

Хоча, всі ми знаємо, що наші суди далекі від досконал ... Читати далі »

Право на захист! Способи як себе ефективно захистити від дій поліції, слідчого, прокурора!

Без повноцінного права на захист не може існувати правова та цивілізована країна. Ми ідемо до такої країни. Змінюються поліцейські, ловлять суддів хабарників, розширюються процесуальні можливості у адвокатів. На ряду з цим, критично важливо, щоб і самі громадяни могли себе ефективно ... Читати далі »

Перелік доходів, з яких можна стягнути аліменти. Оновлений список - 2016

Кабінет Міністрів України вирішив допомогти громадянам, які стягують аліменти із боржників та затвердив уточнюючий список доходів особи, з яких можна стягнути аліменти.

 

... Читати далі »

Чи Ви зобов'язані давати пояснення поліції, слідчому, прокурору, якщо вони цього вимагають?

Часто, складається така ситуація, що поліція і слідчі розслідуючи різноманітні справи, викликають людей на допит, щоб останні дали їм свої пояснення. А через деякий час, ці люди дізнаються, що вони стають вже не свідками, а обвинуваченими і звинувачення ґрунтується як на їх свідченнях, так і на н ... Читати далі »

« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 36 37 »