Чи можливо спадкоємцю розірвати договір оренди земельного паю, на який він оформив право власності?

На сьогодні існують дуже багато земельних конфліктних ситуацій, коли орендодавець помер, а нові власники паю не бажають продовження орендних відносин із орендарем. ... Читати далі »

Шкода, спричинена внаслідок лікарської помилки відшкодовується медичною установою! Або як представників пологового будинку притягнути до від

Верховний Суд у справі ВС/КЦС № 537/4429/15-ц від 14.03.2018 визначив правову позицію, згідно з якої шкода, яка завдана лікарською помилкою має бути від ... Читати далі »

Що потрібно знати, коли до вас прийшли з обшуком? Або 12 золотих правил

Сьогодні є нерідкістю, коли поліція чи СБУ ініціюють, а потім і проводять обшуки чи особистої власності громадян, чи приміщень підприємства.< ... Читати далі »

Арешт майна у кримінальному провадженні може бути скасовано адвокатом або власником майна – Верховний Суд України

На сьогодні трапляються випадки, суди відмовляють у здійсненні кримінального провадження, якщо до Феміди звернулася особа, яка не має відповідного статусу в кримінальному провадженні, а ... Читати далі »

Банк немає право стягувати відсотки по кредиту, якщо надіслав боржнику вимогу про дострокове повернення всієї суми кредиту!

Верховний Суд України 14 лютого 2018 року у справі  №564/2199/15-ц зробив дуже важливий висновок щодо претензій банку до позичальника грошей.

... Читати далі »

Що потрібно знати, коли органи Держпраці прийшли з перевіркою на підприємство?

З 2018 року посилилися перевірки регіональних управлінь органів з пить праці щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог трудового законодавства. ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 ... 42 43 »