У випадку незаконної перевірки підприємців – акти податкової автоматично визнаються незаконними та скасовуються – Висновок ВСУ

Верховний Суд України зробив, можна сказати, революційний правовий висновок, а саме: У випадку незаконності перевірки підприємців прийнятий за її результатами акт індивідуальної д ... Читати далі »

Саме сторони повинні відстежувати та дізнатись про стан свого провадження – висновок ВСУ

На сьогодні з’являються судові прецеденти, коли без повідомлення сторін відбувається слухання справи. Судді, особливо в апеляційних судах, мотивують своє рішення слухати справ ... Читати далі »

З’явилася нова підстава для закриття кримінальної справи (провадження)

Часто є випадки, коли кримінальна справа (провадження) щодо конкретної людини здійснюється необгрунтована, через надумені підстави. І потрібно немало зусиль, щоб закрити відповідну спра ... Читати далі »

Ви маєте право на швидке та повне інформування про наявність кримінального провадження щодо вас

Правоохоронці дуже часто люблять приховувати повну інформацію про те, чи є кримінальна справа (провадження) щодо вас і на якому вона стадії.

... Читати далі »

Адвокат має право брати участь в обшуку на будь-якій стадії даної слідчої дії

Для забезпечення гарантій підприємницької діяльності Верховна Рада України, таки спромоглася внести важливі зміни в Кримінальний процесуальний кодекс України, щоб заповнити прогалину у ... Читати далі »

Шкода має бути відшкодована винуватцем ДТП в незалежності від страховиків!

Оновлений Верховний Суд України виніс своє чергове рішення щодо відшкодування шкоди потерпілому, який постраждав внаслідок ДТП у справі № 344/10730/15-ц ... Читати далі »

Коли не мають права виписати із житла, навіть після 6-ти місячного терміну відсутності за місцем проживання?

На сьогодні є достатньо популярними судові справи щодо зняття із реєстрації особи із житла. І часто це відбувається не просто необґрунтовано, але і ... Читати далі »

Отримання безоплатного житла від держави – хто має право і за яких умов?

Чи є реальністю сьогоднішніх днів на отримання безоплатної квартири? Зважаючи на статтю 47 Конституції України, яка передбачає: «Громадянам, які потребують соціального за ... Читати далі »

Міністерство освіти України буде визнавати дипломи з релігійною освітою

Міністерство освіти та науки України зробило черговий крок до визнання дипломів, які були отримані по релігійним та духовним напрямкам.

... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 ... 40 41 »