Верховна Рада відмінила неадекватне оподаткування релігійних організацій та продовжила перереєстрацію статутів

Верховна Рада України таки змогла виправити свої помилки, які були «заховані» в Податковому кодексі, та які стосувалися всіх релігійних громад, а саме передбачалося, що якщо релігійна організація розподіляє свої доходи навіть на статутні цілі, тоді податкова зможе виключити таку ... Читати далі »

Як правильно підготувати та подати заву до Європейського суду з прав людини?

Часто трапляється, що в українських судах громадяни таки не змогли добитися справедливості, а тому вирішують звернутися до Європейського суду з прав людини.

Варто сказати, що сама процедура ... Читати далі »

Що робити, коли поліція захоче провести особистий огляд особи чи обшук речей?

 

На хвилі законодавчих ініціатив щодо збільшення поліцейських повноважень, можлива і є ситуація, коли представники правоохоронних органів захочуть в будь-який момент обшукати Вас чи ... Читати далі »

Поручитель може бути вільним, якщо банк, позичальник, кредитор не пред’явив до нього вимоги протягом 6 місяців

Верховний Суд України 14 вересня 2016 виніс рішення по справі № 6-1451цс16 за позовом «ПриватБанку» до боржника і поручителя про стягнення грошових коштів.

 

... Читати далі »

Новий порядок реєстрації прав володіння власністю – 2016-2017, що потрібно знати?

З вересня 2016 року стартує новий порядок реєстрації прав на нерухоме майно, що затверджений відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 553.

 

... Читати далі »

Вирізати здоровий апендицит за 2 000 доларів! А чому б і ні?

Я знав, що наші лікарі дуже часто роблять ті операції, які не потрібно, але щоб призначити операцію по вирізанню здорового апендициту і при цьому вимагати 2 000 доларів – це є верх звірства та втрати будь-якої совісті. І на жаль, саме такі ситуації, зобов’язують нас бути дуже уважним ... Читати далі »

Ваші права під час проведення процесуальних слідчих дії

Ніхто в нашій країні не застрахований від слідчих дій, а саме огляду, обшуку, виїмки та інших подібних кримінально-процесуальних заходів. Навіть, якщо ці дії спочатку відбудуться «помилково», а потім згідно всіх норм діючого законодавства Вам необхідно як ментально, так і освітньо ... Читати далі »

Ніяких телефонних викликів! Тільки письмові повідомлення від слідчих!

Сьогодні є поширеною практикою, коли слідчий викликає на допит чи просто на «зустріч», щоб отримати ті чи інші пояснення, за допомогою телефону. Часто буває так, що це телефонне право – стає основним для слідчого і коли йому заманеться, тоді і викликає особу до ... Читати далі »

Що робити, якщо в школі вимагають «благодійні» внески?

Освітній сезон стартував. А разом із ним активізувалися різноманітні збирачі (чи це представник адміністрації школи, чи батьківського комітету) так званих благодійних внесків для допомоги школі.

... Читати далі »

« 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 40 41 »