Встановлена нова ціна виготовлення національного і закордонного паспорту – і ні копійки більше!

Скільки було непростих судових дебатів щодо визначення точної вартості отримання закордонного паспорту. Також існувало ряд проблем щодо отримання національного паспорту через строки його виготовлення та відповідні платежі, а часто і хабарі.

... Читати далі »

Поліцейський, слідчий, прокурор, суддя – зобов’язані поважати Вас та ваші права – дайте їм про це знати!

Силові структури ніколи не вирізнялися толерантним, ввічливим та шанобливим ставленням до звичайних громадян. На жаль, в їхню робочу практику ввійшли стандарти хамства, зверхності, грубості, а часто і катування чи нелюдяного поводження.

... Читати далі »

Визначено строк щодо пред’явлення вимог до поручителя та необхідна процедура

Порука все частіше починається застосовуватися в нашій державі. Чи це відносини з банком, чи це боргові зобов’язання чи кредитні – часто, потребує одна із сторін наявності поручителя, який би гарантував виконання відповідних умов.

... Читати далі »

«Шлюб за 24 години» замість державної сімейної стратегії

Влада розпочала процес переписування сімейного законодавства в Україні. Першим етапом став запуск пілотного проекту, що надає можливість зареєструвати «експрес-шлюб» безпосередньо в день подання заяви. Пропонуємо визначити законодавчі підстави та можливі наслідки такого швидко ... Читати далі »

Як стягнути кошти із держави?

На жаль, часто буває, коли органи державної влади чи їхні посадові особи, своїми рішеннями завдають збитку чи окремій людині, чи організації або підприємству.

Справа стягнення коштів ... Читати далі »

Майно, що придбане за час шлюбу, необов’язково є спільним!

Дуже часто буває, що люди, які перебувають у подружжі вважають, що майно, яке вони здобули за спільного життя є їхньою спільною власністю.

Загальне правило Сімейного законодавства г ... Читати далі »

Мое тело – мое дело?

Едва ли не главным сегодняшним аргументом о праве женщин делать аборты является тот, что женщина в праве распоряжаться своим телом на свое усмотрение. Поэтому, если женщина хочет, она может сделать аборт, потому что это ее тело!

... Читати далі »

Професійний семінар: "Роль християн-юристів у впливі на країну" за участю провідного американського адвоката Дуейна Хорнінга

Шановні колеги, запрошуємо Вас на професійну зустріч християн-юристів на тему:

«РОЛЬ ХРИСТИЯН-ЮРИСТІВ У ВПЛИВІ НА КРАЇНУ»

 

< ... Читати далі »
« 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 41 42 »