Ніяких телефонних викликів! Тільки письмові повідомлення від слідчих!

Сьогодні є поширеною практикою, коли слідчий викликає на допит чи просто на «зустріч», щоб отримати ті чи інші пояснення, за допомогою телефону. Часто буває так, що це телефонне право – стає основним для слідчого і коли йому заманеться, тоді і викликає особу до ... Читати далі »

Що робити, якщо в школі вимагають «благодійні» внески?

Освітній сезон стартував. А разом із ним активізувалися різноманітні збирачі (чи це представник адміністрації школи, чи батьківського комітету) так званих благодійних внесків для допомоги школі.

... Читати далі »

Що найперше потрібно робити, коли трапилось ДТП?

Кількість ДТП в Україні, на жаль, щороку не зменшується. Ми залишаємося одними із лідерів за кількості аварій на дорогах серед країн Європи. Такій ситуації є як об’єктивні, так і суб’єктивні причини. Але напевно однією із найголовніших причин великої кількості ДТП є неуважніс ... Читати далі »

Яке майно не може бути розділеним у разі розлучення?

Якби це сумно не було б, але на жаль, пари розлучаються.

З адвокатської практики, можу сказати, що все ж таки, у більшості пар, які вирішили розлучитися, є місце для примире ... Читати далі »

Незаконне затримання – що потрібно знати та скарга про незаконне затримання

У поліції завжди буде спокуса безпідставно затримати особу. Так, звичайно, законодавець дає право правоохоронним органам без рішення суду затримати особу для встановлення даних про дану особу, у разі, якщо відсутні відповідні документи на 3 години. Хоча, якщо ви мешкаєте пор ... Читати далі »

Коли звертатися до адвоката та як отримати правову допомогу?

Юридична допомога стає все більш необхідною. І це недивно, оскільки Україна переходить від ручного партійного керівництва до цивільного правового регулювання.

Все більше наших г ... Читати далі »

Як ознайомитися з матеріалами кримінальної справи (провадження)?

Через здогадки – рідні та близькі багато чого втрачають. Часто буває, що родичі не знають за що затримали їхню близьку людину, з яких підстав, де тримають, хто веде справу і подібне…

... Читати далі »

Освітні права дітей та їх батьків

Здобування освіти, це не тільки процес сприйняття певного комплексу інформації, це і також набування вміння захищати свої права. Права, які часто порушують чи то в дитсадку, чи то в школі, чи у ВУЗі!

... Читати далі »

В чому суть електронного декларування? Або 10 обов’язкових правил, про які потрібно знати

Від 15 серпня 2016 року в Україні стартує електронне декларування статків громадян України. Як кажуть, заживимо по-новому! А отже, в Україні, точно, має стати менше корупції.

... Читати далі »

З вересня власники нерухомості будуть отримуватимуть SMS про реєстраційні дії щодо їхнього майна

Зважаючи на великий резонанс різноманітних шахрайських схем із нерухомістю громадян, Міністерство юстиції ініціює новий сервіс. А саме, з вересня цього року планується розсилка СМС повідомлень власникам майна.

... Читати далі »

« 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 42 43 »