А що ви говорите поліцейським? Або чому відеозйомка має дуже важливе значення в суді!

Однією із переваг для звичайних людей у спілкуванні з новими дорожніми поліцейськими є наявність в останніх можливості та й обов’язку відеофіксування конкретної події.

Саме відео, як доказ чи в ДТП, чи в інші пригоді стає одним із найбільш суттєвим доказом щодо встановлення винності особи чи ні, чи то в кримінальному, чи в адміністративних процесах.

Мені вдалося виграти один із процесів щодо скасування постанови дорожньої поліції, де клієнту «світив» штраф у розмірі понад 10 000,00 грн. та відібрання прав на керування автомобілем тільки тому, що клієнт знав як себе поводити та про що говорити з поліцейськими завдяки професійним рекомендаціям.

Багато людей, на жаль, в момент ДТП чи іншої пригоди не думають, що вони говорять, а потім це в суді стає доказом проти них.

Тоді як в подібних ситуаціях потрібно бути максимально спокійним та чітко та голосно виражати свою позицію по події та, особливо, наголошувати на тому, де поліцейський неправильно трактує ситуацію, порушує ваші права та інтереси. Тобто, якщо ви нікуди не їхали на автомобілі, а поліцейський складає на вас постанову «кермування в нетверезому стані», то ви повинні чітко і багаторазово заявити, що ви нікуди не рухалися, були припарковані та є абсолютно тверезими.

За відсутності інших доказі, які б однозначно свідчили про вашу вину, подібну фальшиву постанову можна скасувати в суді та закрити адміністративне провадження.

 

Тож, думаєте що і як ви говорите поліцейському та обов’язково будьте спокійні та ввічливі!

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 0
avatar