Чи будуть забирати в людей неприватизовані квартири?

Із здобуттям незалежності нашої держави, питання приватизації були чи не найактуальнішими, особливо приватизації майна, яке поправу має належати людям – їхні квартири, будинки, земельні ділянки.

Не зважаючи на те, що процес приватизації стартував вже більше двадцяти років назад, на сьогодні ще дуже багато об’єктів нерухомості залишаються неприватизованими.

А тому, і виникає логічне запитання у людей, що буде з їхніми квартирами, які неприватизовані.

 

Отже, якщо ваш дім чи квартира неприватизовані, Вам потрібно знати наступне:

1 – жоден нормативний акт в Україні не передбачає позбавлення Вас житла, якщо Ви не виявила бажання приватизувати об’єкт нерухомості;

 

2 – профільним законодавством передбачене подальше Ваше право користування даним житлом, в якому Ви проживаєте та не виявили власного бажання приватизувати квартиру;

 

3 – всі спори, які виникають щодо неприватизованого житла, можуть вирішуватися тільки судом, який і може позбавити вас права користування відповідним житлом, хоча для цього потрібно дуже серйозні підстави.

Та, однак варто пам’ятати, що таки необхідно приватизувати свою житлову площу, оскільки тоді Ви маєте право її продати, подарувати, чи передати у спадок, після відходу у краще життя!

 

Адвокат Сергій Гула

 

Задати питання

 

 

 

Всього коментарів: 0
avatar