Чи можливо перерахувати пенсію і що про це потрібно знати?

Дуже багато наших громадян відверто говорять, що їм була призначена занижена та несправедлива пенсія. І часто, дальше слів справи не йдуть. Однак, варто знати, що за свою справедливу пенсію варто все таки “боротися”!

Найперше потрібно знати, що чинне законодавство не тільки передбачає можливість перерахунку вже призначеної пенсії, але і надає відповідне право пенсіонерам.


Також варто звернути увагу на те, що відповідний перерахунок провадиться на підставі документів про вік, стаж, заробіток та інших документів, наявних на час перерахунку в пенсійній справі, а також додаткових документів, поданих пенсіонером на час перерахунку.
З цього правила варто розуміти, що на словах Вам ніхто пенсію не перерахує. Для подібного перерахунку потрібно підготуватися, скласти дуже аргументовану заяву та долучити відповідні докази та документи, про які вам скаже адвокат.


Варто знати, що перерахунок пенсій, призначених раніше, провадиться із середньомісячного заробітку за останніх 24 або будь-які 60 місяців перед призначенням пенсії за документами, наявними в пенсійній справі та наданими Вами.


Отже, якщо Ви бажаєте, щоб Вам перерахували пенсію Вам потрібно знайти для цього відповідні серйозні підстави щодо наявного у вас стажу та зарплати, підготувати необхідні документи-дакази та обґрунтовану заяву, яку варто складати із спеціалістами права з попередньою консультацією у адвоката.Адвокат Сергій ГулаЗадати питання

Всього коментарів: 0
avatar