Чи можна приватизувати квартиру, якщо була оформлена субсидія?

Процес приватизації продовжується в нашій країні. І користувачі житла, які ще не встигли приватизувати свої квартири, активно цікавляться, чи можна їм приватизувати ту квартиру, в якій вони проживають і де фони оформили субсидію на сплату житлово комунальних послуг.

Щоб відповісти на дане питання необхідно виходити з наступних законодавчих норм:

Метою приватизації квартир та будинків є  створення умов для  здійснення  права  громадян  на  вільний  вибір  способу задоволення  потреб  у  житлі,  залучення  громадян  до  участі  в утриманні та  збереженні  житла.

Приватизація здійснюється шляхом безоплатної передачі громадянам квартир,  приміщень у    гуртожитках    з    розрахунку   санітарної   норми 21 квадратний метр загальної площі на наймача і кожного члена його сім'ї та додатково 10 квадратних метрів на сім'ю.

Отже, приватизація – це процес, який організовується і реалізується громадянами та органами влади з метою гарантованого отримання першими свого житла у приватну власність. Подібне право у профільному законні не обмежується, оскільки це право, яке гарантується державою для кожного громадянина. Тому, не зважаючи – чи ви отримали субсидію на комунальні послуги, чи ні – це не може бути перешкодою для реалізації вашого житлового права, що закріплене законом.

І навіть, якщо хтось із чиновників, захоче відмовити Вам у приватизації через субсидію, знайте, що його дії є незаконними, а тому їх необхідно оскаржити!

 

У нижче наведеному відеоролику, ви також можете дізнатися, чи будуть забирати квартири у громадян, які не приватизували їх?

Адвокат Сергій Гула

 

Задати питання 

Всього коментарів: 0
avatar