Чи варто звертатися до суду, коли вам завдали збитки і чи можливо домогтись відшкодування?

 

Сьогодні, дуже часто, можна почути, що до суду немає сенсу звертатися за відшкодуванням збитків, оскільки немає гарантії, що можна виграти в суді, що це буває дуже важко та й стягнути кошти з винуватця також є достатньо непростим завданням.

 

В деякі мірі ці аргументи є справедливими, але і нічого не робити, щоб повернути свої кошти також неправильно, особливо, коли шкода є значною.

 

Можу зі свого понад десятирічного юридичного досвіду зазначити, що, все ж таки, варто звертатися до суду та вимагати свого відшкодування.

 

Так, можливо, ваш кривдник сьогодні немає з чого вам заплатити, але може пройти трохи часу і в нього з’явиться його власність чи кошти на рахунку. А якщо у вас немає рішення суду, то про стягнення з нього шкоди ви і не зможете навіть претендувати.

 

Отже, моя безумовна рекомендація, обов’язково звертайтеся до суду за стягненням відшкодування, навіть, якщо з боржника сьогодні немає, що стягнути! Часи змінюються, а рішення суду залишається!

 

Щодо безпосередньо судового процесу, він є непростий тоді, коли ви погано підготувалися. Але якщо ви зібрали необхідні докази, залучили свідків та написали обґрунтовані процесуальні документи, то процес може відбутися достатньо легко та на вашу користь.

 

Звичайно, може постати питання щодо тактики та стратегії судового процесу. Тут я рекомендую звернутися до адвоката, він вам допоможе не тільки визначити «лінію» процесу, але і скласти необхідні процесуальні документи.

 

Варто знати, що коли ви маєте рішення суду на вашу користь, в будь-якому разі, ви можете якщо не сьогодні, то в майбутньому претендувати не просто на відшкодування, а навіть на спадкове майно боржника.

 

Ретельно працюючи з державним чи приватним виконавцем, ви зможете отримати своє відшкодування навіть раніше, аніж на це сподівалися.

Тож, я переконаний, що варто іти до суду та доводити свою правоту, щоб отримати в майбутньому гідне відшкодування ваших збитків.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 0
avatar