Чому не варто брати так званих «швидких грошей»?

Після активного пропагування повноцінних кредитних портфелів з розміром від 10 тисяч умовних одиниць і їх значної проблемності, фінансові компанії і банки перейшли на нову тактику – малих і швидких грошей.

І ця тактика на сьогодні є достатньо успішна, люди беруть тисячу гривень у позику і, як правило, через місяць віддають, думаючи, що жодних проблем в майбутньому не виникне.

 

Однак, практика показує, що із швидкими грошима та із малими кредитами на карточки клієнтів, виникають ще більше проблем, аніж з повноцінними великими кредитами.

 

І проблема тут криється в наступному:

 

1 – як правило, люди, які беруть «маленькі кошти» в кредит – не мають головного фінансового документу (договору), який в чіткості регулює відносини кредитора і позичальника;

2 – позичальникам, як правило, не говорять про приховані відсотки та санкції, які обов’язково присутні і починають діяти з першої хвилини прострочення повернення не тільки суми кредиту, але і відсотків;

3 – про борг одразу не повідомляють, а вже пред’являють його, коли сума є дуже значною;

4 – кредитні спілки і банки самі не вимагають сплати боргу, а доручають вибивати кошти колекторам, які, як правило, діють дуже грубо;

5 – не можливість отримання реального і обґрунтованого розрахунку заборгованості;

6 – будь-яка сплата заборгованості, як правило покриває величезні штрафні та подвійні санкції, які часто є необґрунтованими та незаконними;

7 – добитися правди у таких фінансових установах, практично неможливо, бо у них, як правило, відсутній офіс, де приймають людей та й бажання врегульовувати заборгованість.

 

З такими правилами, які на сьогодні склалися, очевидно подібні контори «швидку гроші» потрібно уникати, бо берете мало, а віддасте все і ще залишитесь у боргах.

 

Ну, а якщо ви вже потрапили у їхню кабалу, обов’язково необхідно все спілкування вивести як на офіційний, так і на письмовий рівень із підписанням необхідних додаткових договорів для реального погашення заборгованості та закриття боргового рахунку.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 0
avatar