Чому необхідно скористатися своїм правом на захист перед допитом?

Слідчі завжди хотіли першими допитати підозрюваного, затриманого, не повідомляючи йому фундаментального права на захист, а саме перед першим допитом мати конфіденційне побачення із своїм адвокатом.

 

Дуже часто своєю напористістю, наглістю, порушенням права, слідчі “вибивають” необхідну інформацію із затриманої особи чи підозрюваного і кладуть ці інформацію в основу для обвинувачення.

 

Моя безумовна рекомендація всім, хто викликається на допит чи кого затримали — нічого не говорити слідчому, прокурору допоки ви не поспілкуєтесь з адвокатом.

 

При будь-яких питаннях, повторюйте як мантру: “вимагаю адвоката і без нього нічого не буду говорити”! І правоохоронці прекрасно обізнані з цим правом: “особа має право на конфіденційне побачення із захисником до першого допиту!”.

 

Адвокат знає всі психологічні та юридичні пастки, які застосовує слідчий. Адвокат на допиті, дійсно, є захисним щитом від незаконних дій слідчого та може в будь-який момент надати необхідні юридичні консультації та роз’яснення.

 

Тому, при будь-яких поліцейських чи прокурорських слідчих дій і особливо допиті — найперше вимагайте адвоката (його номер телефону у вас завжди повинен бути) і без нього не давайте жодної їм інформації.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 0
avatar