Чому у сфері обслуговування вам повинні надавати інформацію українською мовою і що робити, якщо цього не відбувається?

На жаль, є ще непоодинокі випадки, коли в кафе, ресторані, на вокзалі, в аптеці, в банку і в подібних закладах, працівники установ не бажають говорити державною мовою та спілкуються російською.

 

Коли звертаєшся із проханням, чи вимогою спілкуватися українською, у відповідь чуєш: “я не обязан...”.

 

Варто знати, що чинне законодавство України передбачає обов'язок чи то державних службовців, чи працівників у сфері обслуговування користуватися українською мовою та надавати вам інформацію про послуги чи роботи саме державною мовою!

 

Так, це передбачено в наступних актах чинного законодавства:

 

Відповідно до статті 10 Конституції України - державною мовою в Україні є українська мова.

 

Відповідно до статті 15 закону України «Про захист прав споживачів», інформація споживачеві повинна надаватися, згідно із законодавством про мови. А мовна сфера, як вже було згадано найперше регулюється Конституцією України — та ж ст. 10.


 

Відповідно до ст. 6 ЗУ “Про засади державної мовної політики”: Українська мова як державна мова обов'язково застосовується на всій території України. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, науці, культурі, інших сферах суспільного життя.

Отже, ніхто немає права обмежувати функціонування української мови де б це не було б, і тим більше у сфері обслуговування.


 

Стаття ЗУ “Про захист прав споживачів” передбачає, що споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору.

І саме ви визначаєте, форму доступності інформації для вас. Якщо для вас будь-яка інша мова про інформацію, окрім української, є недоступною, працівник закладу чи установи зобов'язаний надати вам інформацію про товар чи послугу українською мовою!


 

Також, в цьому питання є цікаве рішення Конституційного Суду України від 14.12.1999 року, яким передбачено, що українська мова є державною і застосовується у всіх сферах життя на всій території України. Чи це ресторан, чи вулиця, чи вокзал, чи кафе, чи банк — українська мова, як державна, має застосовуватися у всіх сферах та на всій території країни.


 

Також, є дуже хороше роз'яснення профільного державного органу у сфері обслуговування, а саме: Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16.12.2016 №603-154-7/26317 в якому зазначено: якщо споживач не надав своєї згоди працівникам суб'єкта господарювання, спілкуватися з ним російською мовою, то обслуговування недержавною мовою є неправомірним. Обов'язок суб'єкта госпдарювання здійснювати обслуговувати споживача державною, тобто українською мовою!


 

Та ба, для багатьох керівників, працівників установ, організацій це не є аксіомою, тому багато громадських лідерів йдуть до суду із позовами на цих горе громадян країни. І варто зазначити, що судова практика в таких питання достатньо одностайна: якщо споживач не надавав своєї згоди працівникам суб'єкта господарювання спілкуватися з ним російською мовою, то обслуговування недержавною мовою є неправомірним.


 

То ж, якщо ви зіткнeлися з подібним хамством та примітивністю особи, яка не хоче з вами спілкуватися українською мовою:

- найперше викличте керівника установи, підприємства та повідомте про відповідне хамство та порушення чинного законодавства;

- потім напишіть свою скаргу до Книги скарг та пропозицій;

- викличте наряд поліції для складання відповідного протоколу;

- напишіть скаргу до Держпродспоживслужби України;

- зверніться до громадських активістів та організації за захистом ваших прав, таких як: “Незалежні”, “Рух захисту української мови”, “Рух за мову!” та інших.

- зверніться до суду.


 

Всі ці заходи, дають свій позитивний ефект. Все більше і більше можна чути українську в різних сферах обслуговування, хоча є виключення, з якими варто боротися.


 

Адвокат, Сергій Гула


 

Поставити питання


 


 


 

 

 

 

 

Всього коментарів: 0
avatar