Для чого електронний підпис і як його отримати?

Якщо Вам необхідно здавати різноманітні звіти в державні органи і ви це хочете робити набагато швидше, аніж персонально або на пошту надсилати відповідні документи, варто користуватися відповідними послугами через інтернет. А для цього обов’язково необхідно мати електронно-цифровий підпис. І не тільки цей підпис знагодиться для подавання різноманітних звітів, він також необхідний і для оперативнішого здійснення своєї підприємницької діяльності, щоб  складати, оброблювати, передавати, одержувати, зберігати, і найголовніше обмінюватися автентичними документами між іншими підприємцями.

Отже, якщо просто: електронно-цифровий підпис – це автентичний ваш підпис, який має електронну форму та може застосовуватися до різноманітних електронних операцій, як підтвердження того, що дану операцію здійснили саме ви!

Очевидно, що в майбутньому практично нічого не можна буде зробити, якщо ви не володієте електронно-цифровим підписом.

Для того, щоб отримати власний електронний підпис необхідно знати наступне:

Його зробити можна швидко і безкоштовно в Акредитованому центрі сертифікації ключів при фіскальній службі або в будь-якій іншій організації, уповноваженій видавати ключі ЕЦП фізичним і юридичним особам, але це вже буде платна послуга – вибирати вам!

Які необхідно подати документи, щоб отримати Е-підпис у фіскальній службі?

  • Заповнена у двох примірниках реєстраційна картка на отримання Е-підпису;
  • копія паспорта (сторінки 1−6 і сторінка зі штампом реєстрації місця проживання) з підписом власника на кожній сторінці;
  • копія ідентифікаційного коду із підписом власника.

 

При подачі вище перелічених документів – не забутьте взяти оригінал власного паспорту та пред'явити його працівнику фіскальної служби. А якщо ви робите Е-підпис на своє підприємство – не забутьте  ще й виписку з єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців.

Особлива увага! При собі необхідно мати електронні носії — CD-RW диски, флеш-накопичувачі USB (краще їх), по одному для кожного ключа.

 

Після подачі необхідних документів за декілька днів Вам видадуть власний електронно-цифровий підпис, яким Ви зможете користуватися у той же день!

 

Адвокат Сергій Гула

 

Задати питання

Всього коментарів: 0
avatar