Факт отримання чи передання робіт (послуг) – дуже важливий і його потрібно вірно фіксувати!

Це чи не найбільш поширені проблеми з якими стикаються сторони – отримання-передача робіт чи послуг та вірне фіксування цього процесу.

 

Очевидно, найбільшою тут проблемою є те, коли сторони взагалі не фіксують цієї обставини, а потім, коли проявляються недоліки сторони з’ясовують звідки і як і хто має їх виправляти, та й взагалі – чи був переданий товар, послуга в належній якості.

 

Зрозуміле правило при виконанні умов договору щодо надання послуг чи отриманні робіт – це підписання адекватного Акту прийому передачі робіт!

 

Акт, як правило, мають підписати дві сторони. Хоча бувають випадки, коли акт підписує тільки одна сторона. Такий акт може бути визнаний судом недійсним лише у разі, якщо мотиви відмови другої сторони від підписання акту визнані судом обґрунтованими.

 

 

Що важливо, що до цього документу не можна ставитися легковажно – це такий же рівноцінний документ, як договір. Тому до його складання та підписання потрібно підійти скрупульозно, включивши всі необхідні елементи. А коли справа дуже важливе – заручитися професійною допомогою адвоката.

 

Варто пам’ятати, що ви маєте право відмовитися від прийняття робіт послуг та підписання акту прийому-передачі у разі виявлення недоліків, які виключають можливість використання предмету, послуги, які не можуть бути усунені одразу.

 

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

 

 

Всього коментарів: 0
avatar