Гроші, що в ОСББ тільки для потреб ОСББ, а також про всі рішення загальних зборів повідомити кожного особисто!

Міністерство регіонального розвитку внесло суттєві зміни до до Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

 

Згідно із змінами рішення загальних зборів ОСББ повинні не пізніше 10 днів після прийняття бути повідомленні кожному співвласнику ОСББ.

 

Вони мають бути надані або в письмовій формі кожному співвласнику під розписку, або подібне рішення має бути відправленим поштою рекомендованим листом на адресу квартири або нежитлового приміщення, що належать співвласникові в цьому будинку.

 

Також передбачено, що відповідні рішення мають бути розміщені в загальнодоступному місці при вході в кожен під'їзд. Раніше було достатньо розмістити рішення в загальнодоступному місці.

 

 

Читайте такожЯк створити ОСББ і що для цього потрібно?

 

 

Особливо варто звернути увагу на зміну порядку розподілу фінансів у ОСББ. Так, забороняється розподіляти отримані ОСББ доходи або їх частина між співвласниками, працівниками об'єднання (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску), членами органів управління та інших питань, пов'язаних з ними особами. Доходи використовуються виключно для фінансування витрат на утримання ОСББ та реалізації мети створення, цілей, завдань і предмета діяльності об'єднання, визначених Статутом.

 

Тож, будьте пильні та вимагайте дотримання від керівництва ОСББ ваших прав та законодавчих вимог!

 

Адвокат Сергій Гула

 

Задати питання

Всього коментарів: 0
avatar