Інструкція, якщо вашу дитину не пускають до школи через нещеплення

Сьогодні дуже багато є випадків, коли чиновники з Управлінь освіти чи школи не допускають дітей до школи через відсутність щеплень. 

Така їхня діяльність є не законною, оскільки жодним законом України не передбачено ні механізму не допуску ні повноважень конкретних осіб на здійснення такого не допуску. А тому, дані особи вчиняють злочин щодо перевищення ними своїх службових повноважень. 

Також дані особи грубо порушують ст. 53 Конституції України та допускають дискримінацію нещеплених дітей за даною ознакою, яка також в Україні заборонена. Можна не пускати до школи дитину, яка хвора і поширює інфекцію, але, якщо дитина здорова - ніхто немає права її не допускати до школи. 

Отже, якщо ви зіткнулися з фактом не допуску вашої дитини до школи вам потрібно знати наступну інструкцію: 

1 - вимагати документ, яким цей недопуск дозволений. Усне розпорядження - є незаконним. Тільки Наказ чи Розпорядження, яке має індивідуальну дію. Копію такого документу мають вручити Вам. Якщо там не вказано П.І.П. вашої дитини - цей документ не стосується вас і ви його можете не виконувати;

2 - Викликайте поліцію, щоб вони склали протокол - це доказ в суді. Ви повинні зазначити поліцейському про обов'язковість складення протоколу по факту порушення ваших конституційних прав, а саме ст 53 Конституції та факту вчинення злочину конкретною особою за ст. 365 Кримінального кодексу, навіть за наявності індивідуального розпорядження. А також вказати на факт дискримінації вашої дитини за ознакою стану здоров'я. 

3 - Підіть в поліції та в прокуратуру і власноручно напишіть заяву про вчинення злочину конкретними особами;

4 - подайте скаргу в Управління освіти.

5 - Зверніться до суду про скасування Наказу, чи розпорядження, якщо таке є та відшкодування моральної шкоди. Або заборони дискримінації.

6 - дійте разом із іншими батьками, створіть комітет, організацію - вам буде легше.

 

І пам'ятайте, що ніхто не може змусити Вас робити щеплення - відповідно до ЗУ "Про захист населення від інфекційних хворіб" - ст. 12.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

 

 

 

Всього коментарів: 3
avatar
1 shauna • 16:18, 12.02.2019
а як щодо мого права на здорове життя і захист, забезпечений колективним імунітетом? 
як щодо прав осіб з імунодефіцитом, для яких кір значить смерть?
як щодо прав вагітних жінок, для яких захворювання на кір у більшості випадків значитиме аборт або народження дитини з важкими пороками розвитку? 
ці права вам невигідно захищати, пане Сергій Гула?
avatar
2 vova • 18:57, 12.02.2019
Брехло. В японіїї ніколи не забороняли вакцини!
avatar
3 nata_myshik • 01:06, 13.02.2019
Ви мене вибачте, але якби не такі люди, як Ви, то може й не було б таких ситуацій. Навіщо розводити цей балаган. У всьому світі вакцинують дітей, і в Японії. Це повний фейк з Вашого боку.
Щодо Ваших мір. Поліція? Вона навіть на злочини приїжджає не вчасно. Суд? Поки Ви будете судитися, то не один місяць пройде, а то й роки. А що дитина? Весь цей час буде сидіти вдома? Повна маячня. Не смішіть людей.
Кожна людина, яка розуміє наслідки хвороб, має добре подумати. Питання не в тому робити чи ні вакцинацію. Питання звідки і чи якісна вакцина.
avatar