Як можна впливати на банк, щоб були враховані ваші інтереси та для захисту своїх права?

Банківська сфера в Україні одна із найбільш ризикованих як для самих суб’єктів підприємницької діяльності, так і для звичайних громадян, які беруть кредит або оформлюють депозит.

 

Часто, більшість людей, думають, що ті умови, які пропонує банк є остаточними і на них ніяк не можна вплинути. Така думка є хибною, оскільки на банки не тільки можна впливати законними методами, але і необхідно це робити для ефективного захисту своїх прав.

 

Отже, якщо ви вирішили мати будь-яку справу з банку, вам варто знати і про можливі інструменти впливу на банк, з метою досягнення найкращих умов надання вам банківських послуг, а це:

 

  • Отримання про банківську послугу всю необхідну інформацію;
  • Ведення переговорів із банківськими працівниками про надання вам послуг на взаємовигідних умовах. Чим серйозніші переговори, тим більша необхідність участі на ваші стороні фахівця у банківській та договірні сфері – адвоката;
  • Надання своїх пропозицій щодо змін умов договору, які вам підходять;
  • Звернення із заявами до керівництва банку із тих обставин, які передбачають реагування з боку керівництва;
  • Направлення колопотань-прохань про: кредитні канікули, відстрочку платежу, зменшення відсотку по кредиту, дострокове повернення депозиту і інше;
  • Направлення скарг до Національного банку України щодо порушення ваших прав;
  • Звернення до суду з позовом до банку щодо визнання їхніх дій неправомірними та зобов’язання відшкодувати шкоду.

 

Як правило, ці методи дають свій позитивний результат, коли ви є настійні та все робити в письмовому вигляді, заручившись підтримкою адвоката, особливо у переговорах або у судовому провадженню.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 0
avatar