Як вірно скаржитися на зловживання банків до Національного банку України?

На жаль, різноманітні порушення та зловживання з боку українських банків є нерідкістю. Чи не найбільше таких порушень стосується однобокості складення для підписання договорів, а також необґрунтовано високою ставкою кредитів чи різноманітних мит.

 

Головним із регуляторів банківської діяльності залишається Національний банку України, який у разі серйозності порушень діяльності банку, може останнього позбавити ліцензії на право здійснення фінансової діяльності.

 

Однак, варто зазначити, що дуже багато скарг, які пишуть наші громадяни є неналежно оформленими, про що навіть, зазначає сам Національний банк.

 

У НБУ звернули увагу, що у зверненні громадян інформації, дуже часто є недостатньо аргументована. Для її перевірки та вжиття заходів мало фактів. Зокрема, це стосується скарг про порушення встановленого порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій.

 

Регулятор рекомендує громадянам у своїх зверненнях додатково зазначати деталі порушень, надавати підтверджувальні дані, включаючи фото, аудіо або відео фіксацію, а також зазначати контактні засоби зв'язку для можливого уточнення інформації.

 

Окрім того, дуже важливо пам’ятати, що відповідно до вимог Закону «Про звернення громадян» при зверненні необхідно зазначити ПІБ, місце проживання (поштова адреса: назва населеного пункту, вулиці, проспекту, провулка, бульвару тощо, номер будинку, корпусу, квартири) і контактний телефон, e-mail.

 

А у разі дуже серйозних порушень з боку банків, обов’язково необхідно звертатися до суду із відповідними позовами, які мають ту саму вимогу обґрунтованості. А тому, рекомендується до процесу підготовки скарг чи позовних заяв залучати адвокатів.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 0
avatar