Хто несе відповідальність за збереження наших речей, які здані у гардероб і як щодо гаманця та телефону?

З настанням холодів, стає очевидно, що без верхнього одягу обійтись не можливо. А також і постає питання щодо функціонування гардеробів та відповідного зберігання нашого одягу в цих приміщеннях.

 

Головне тут питання: хто саме несе відповідальність за схоронність та цілісність речей, які ми здали в гардероб?

 

Чинне законодавство України детально врегульовує це питання, а саме:

 

Якщо річ здана у гардероб організації, зберігачем є ця організація.

 

Важливо наголосити, що зберігач речі, зданої до гардеробу, незалежно від того, чи здійснюється зберігання за плату чи безоплатно, зобов'язаний вжити усіх необхідних заходів щодо забезпечення схоронності речі.

 

 

Читайте також – Які є найголовніші права покупця?

 

 

А також, важливо знати, що у разі зберігання верхнього одягу, головних уборів у місцях, спеціально відведених для цього, в закладах охорони здоров'я та інших закладах – вони також несуть свою відповідальність за збереження та схоронність відповідних речей.

 

Отже, коли ви здаєте свій одяг в гардероб, ви можете розраховувати на те, що ваші речі перебувають під наглядом з метою їх схоронності. Однак, все ж таки, це положення стосується самих речей, воно не стосується наприклад гаманця чи телефону, які можуть бути в кишенях вашого одягу, оскільки такі речі потрібно здавати під спеціальну розписку зберігання, а тому не забувайте їх у кишенях.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 0
avatar