Кредит ОН-ЛАЙН – що потрібно знати, щоб не заплатити за зайве в 2, 3 і навіть в 5 разів більше за суму кредиту?

З листопада 2017 року стало можливим законним способом відкриття банківського рахунку, укладаючи відповідний договір в електронні формі, тобто в системі ОН-ЛАЙН. А якщо простіше – отримати від банку кредит, не виходячи з дому, отримавши відповідні кошти на свою карточку.

 

Це вид фінансових послуг, містить в собі достатньо загроз, які пов’язані з тим, що клієнт, по-суті, немає можливості отримати всю базову документацію…

 

Якщо так трапилося, що вам потрібно швидко отримати кошти через систему ОН-ЛАЙН, вам варто, все ж таки, знати декілька правил, щоб не платити набагато більше, аніж ви взяли суму кредиту, а саме вам потрібно знати:

 

1 – не спішіть отримувати кошти, точно не пересвідчившись в умовах кредиту та його повернення;

 

2 – переконайтесь, що фінансова структура, яка надає кошти, є дійсною банківською установою, оскільки всі інші структури, будуть нещадно «вибивати» зайві гроші;  

 

3 – все ж таки письмовий примірник договору та додатку до нього – попросіть – це є ваше безумовне право;

 

4 – вам, в будь-якому разі, має бути надана вся інформація, згідно чинного законодавства;

 

5 – ретельно відслідковуйте сплату кредиту та зменшення боргу, бо часто буває, що борг не зменшується, а збільшується;

 

6 – коли ви бачите, що ситуація виходить з під контролю та з’являється сумнівні обставини – негайно звертайтесь до адвоката.

 

І пам’ятайте, якщо це можливо, краще уникнути різноманітних кредитів ОН-ЛАЙН, оскільки в собі вони містять достатньо загроз.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

 

 

Всього коментарів: 0
avatar