Лист в.о. Міністру охорони здоров'я, щоб недопустити усиновлення дітей трансгендерами

В Україні продовжуються намагання просунути гомодектатуру в різні сфери суспільного життя, узаконюючи це у різних законодавчих актах.

Невиключенням є і Міністерство охорони здоров’я, яке пропонує розширити коло людей, які можуть усиновлювати дітей, а саме надати таке право людям, які в житті не визначилися хто вони — чоловіки, чи жінки, що є наслідком психічного розладу та хвороби...

Щоб зупинити цей ідіотизм, будь ласка, напишіть листа в.о. Міністру Супрун — зразок нижче:

 

В.о. Міністра охорони здоров'я України

Супрун Уляні Надії

 

Вельмишановна пані Уляно!

 

13 лютого 2017 року на сайті МОЗ України було оприлюднено проект наказу МОЗ України «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20 серпня 2008 року № 479», згідно пояснювальної записки до якого пропонується з метою запобігання дискримінації виключити людей з інвалідністю та людей, які живуть з ВІЛ, з Переліку захворювань, за наявності яких особа не може бути усиновлювачем дітей.

Погоджуємося, що вищевказані законодавчі зміни є обґрунтованими з правової та морально-етичної точки зору.

Проте, вважаємо необґрунтованим та недопустимим виключення з Переліку захворювань, за наявності яких особа не може бути усиновлювачем, захворювань з шифрами F 62, F 64, F 68 підкласу F60−F69 «Розлади особистості та поведінки у зрілому віці» класу V (F) «Розлади психіки та поведінки” Міжнародної статистичної класифікації хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я (ICD-10), оскільки психічно нестабільна особа, в тому числі яка має розлади статевої ідентифікації, не може бути усиновлювачем, бо це є грубим порушенням прав українських дітей на охорону здоров’я, соціальний захист та гармонійний, зокрема духовно-моральний розвиток.

Також вважаємо, що дії розробників вищевказаного проекту наказу є, м’яко кажучи, неетичними та нечесними, так як у пояснювальній записці йдеться мова лише про право на усиновлення дітей людьми з інвалідністю та людьми, які живуть з ВІЛ, і зовсім не згадується про осіб з розладами психіки та поведінки. Однак, остання категорія осіб, без будь-якого правового та наукового обґрунтування, була виключена з нової редакції Переліку захворювань, за наявності яких особа не може бути усиновлювачем.

Враховуючи вищезазначене, просимо Вас врахувати думку громадськості та внести відповідні зміни в проект наказу МОЗ України «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20 серпня 2008 року № 479», а саме залишити захворювання з шифрами F 62, F 64, F 68 в Переліку захворювань, за наявності яких особа не може бути усиновлювачем.

Всього коментарів: 0
avatar