Неймовірні результати! Заборона абортів сильно змінює країну або як допомогти жінкам?

Нещодавно науковці із інституту «Melisa Institute» здійснили вражаючі відкриття за результатами свого дослідження, повідомляє інтернет ресурс «CREDO».

Дослідження стосувалося питання як заборона абортів впливає на народжуваність у цілій країні, в конкретному випадку Чилі, де особливий акцент був зроблений на тому, як ця заборона впливає на жінок та їхнє здоров’я.

Так, вчені встановили:

1 – показник смертності серед вагітних жінок знизився з 41.3 до 12.7 на 100 000 жінок (це спад на 69.2%). Цей показник ставить Чилі на друге місце за найменшою смертністю жінок-породіль серед країн Північної і Південної Америки (це навіть кращий показник порівняно зі США).

 

2 - у країні спостерігається спад звернень жінок, які потерпають від ускладнень внаслідок нелегального аборту, на 2% впродовж кожного наступного року, починаючи з 2001 року.

 

3 - від часу заборони абортів спостерігається не лише покращення стану здоров’я жінок, а й різке зменшення кількості спроб нелегального виконання аборту, який неминуче веде до ускладнень по здоров’ю.

 

Це дослідження повністю нівелював складений стереотип, що ніби: «Забороніть аборти, але вони все-одно не припиняться. Жінки будуть робити їх нелегально, і будуть від цього вмирати!».

Виявилось, що законодавча заборона абортів найперше захищає самих матерів та новонароджених дітей. Кількість материнських смертей та гінекологічних захворювань – різко зменшується, а от кількість новонароджених дітей збільшується! Це неодмінно дуже позитивно впливає на подальший розвиток економіки всієї країни, оскільки нація не старішає, а має багато молоді, яка розвиває економіку країни!  

 

Адвокат Сергій Гула

Всього коментарів: 1
avatar
1
Потрясающие цифры! Спасибо, Сергей, за актуальную и информативную статью!
avatar