З 1 січня 2017 року пенсіонери будуть отримувати більше та стартує нова накопичувальна пенсійна система

В грудні 2016 року Верховна Рада України ухвалила новий державний бюджет України та зміни до Пенсійного кодексу України.

 

Так, вищезазначеним ... Читати далі »

З 1 січня 2017 року ФОПи будуть змушені платити новий розмір соціального внеску

В грудні 2016 року Верховна Рада України ухвалила новий державний бюджет України та зміни до Податкового кодексу України.

Згідно прийнятих нормативних документів з 1 січня деяк ... Читати далі »

Що робити вкладнику, якщо НБУ визнав банк неплатоспроможним?

Зважаючи на нестабільну економічну ситуацію та обмежені фінансові ресурси в банках, дуже часто приходиться Національному Банку України визнавати банк неплатоспроможним, вводити тимчасову адміністрацію банку, виводити з ринку або націоналізовувати банк, як це відбулося із ПриватБанком. ... Читати далі »

"Надто пізно протестувати проти нових тарифів!" - адвокат Сергій ГУЛА

Сьогодні в Києві відбулися акції проти надмірних тарифів ЖКХ. На вулиці вийшли біля 6 тисяч чоловік. Нас цікавило правове підґрунтя заходу. Чи можливо законодавчо зменшити ціни на тепло та електроенергію і як правильно оформити субсидію? Ці питання найбільше цікавили наших слухачів... ... Читати далі »

Захист ошуканих вкладників банку – президент ініціює спеціальний закон

Президент України Петро Порошенко скористався своїм правом законодавчої ініціативи та вніс до Верховної Ради України проект закону про захист ошуканих вкладників банків.

 

... Читати далі »

Встановлена нова ціна виготовлення національного і закордонного паспорту – і ні копійки більше!

Скільки було непростих судових дебатів щодо визначення точної вартості отримання закордонного паспорту. Також існувало ряд проблем щодо отримання національного паспорту через строки його виготовлення та відповідні платежі, а часто і хабарі.

... Читати далі »

Професійний семінар: "Роль християн-юристів у впливі на країну" за участю провідного американського адвоката Дуейна Хорнінга

Шановні колеги, запрошуємо Вас на професійну зустріч християн-юристів на тему:

«РОЛЬ ХРИСТИЯН-ЮРИСТІВ У ВПЛИВІ НА КРАЇНУ»

 

< ... Читати далі »

В аеропортах України повинні використовувати тільки українську та англійську мови

Міністерство інфраструктури України заборонило використовувати російську мову для інформування пасажирів та спілкування з пасажирами в аеропортах України.

У повідомленні з ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 6 7 »