Скільки кожен громадянин України буде сплачувати абонентську плату за газ з 1 квітня? Або чому закон має зворотню дію?

З 1 квітня всі українці отримають неприємну насмішку від уряду України і будуть змушені платити абонентську платну за газ. ... Читати далі »

Що таке моральна шкода і як відбувається відшкодування такої шкоди?

Моральна шкода продовжує викликати достатньо багато запитань щодо того, що може вважатися такою шкодою та як відшкодувати кошти за моральну шкоду. ... Читати далі »

Чи можливо перерахувати пенсію і що про це потрібно знати?

Дуже багато наших громадян відверто говорять, що їм була призначена занижена та несправедлива пенсія. І часто, дальше слів справи не йдуть. Однак, варто знати, що за свою ... Читати далі »

Як узаконити самочинне будівництво?

На сьогодні є дуже багато будівель, які збудовані або переплановані без відповідних документів та дозволів, тобто, так зване, самочинне будівництво. І рано чи пізно, постає пита ... Читати далі »

Як сьогодні нотаріуси за різноманітними схемами викрадають квартири? Або нотаріальні чудеса нотаріуса Змисловської Т.В. та що нам потрібно з

31.10.2016 року був виданий Наказ Міністерства юстиції України №3090/5, яким тимчасово заблоковано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно приватному ... Читати далі »

« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 31 32 »