Чому необхідно скористатися своїм правом на захист перед допитом?

Слідчі завжди хотіли першими допитати підозрюваного, затриманого, не повідомляючи йому фундаментального права на захист, а саме перед першим допитом мати конфід ... Читати далі »

Що розуміється під презумпцією невинуватості і чи варто доводити свою невинуватість?

Кожного можуть підозрювати у вчиненні кримінального правопорушення. Підозра — це не щось страшне, але і байдуже до цієї обставини відноситися не можна. ... Читати далі »

У вас не приймають заяву про злочин або не відкривають кримінальне провадження за заявою — що робити?

Нерідкістю є сьогодні, коли поліцейські придумають будь-які причини, і навіть повністю нерозумні, що або не прийняти вашу заява про злочин, або не розпочати кримінального пров ... Читати далі »

То чи був дорожній знак, чи ні? Або як фіксуються спірні питання при ДТП?

ДТП, безперечно, є дуже неприємною подією. Наслідки аварії можуть мати вплив ще дуже довго. І, на жаль, як правило, це є негативні обставини, які часто заважають отримати необхі ... Читати далі »

410 тисяч гривень штрафу, конфіскація машини — і це не межа! Суди України почали штрафувати власників авто з іноземною реєстрацією!

Мало хто з водіїв, які їздять на автомобілях з іноземною реєстрацією, очікував на те, що судова влада України почне штрафувати їх за користування відповідними транспортними ... Читати далі »

А чи ви знаєте, які є основні обов’язки у вашого роботодавця?

Роботодавці часто сприймаються, як особи, які мають право постійно щось вимагати та диктувати свої умови праці. І багато скажуть — це ж очевидно, “хто плат ... Читати далі »

То чи варто купляти автомобілі із іноземною реєстрацією? Або серйозні загрози, про які необхідно знати!

Ця спокуса є достатньо сильна — придбати достатньо якісний новий автомобіль майже в два рази дешевше, аніж в Україні. ... Читати далі »

Ваше майно, що в іпотеці, неможливо буде забрати у власність іншої особи, якщо цього не передбачено договором

 

Договори іпотеки дуже часто укладаються з метою додаткових гарантій виконання основного зобов’язання, тобт ... Читати далі »

« 1 2 3 4 ... 20 21 »