Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу не можуть зупинитися не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі – Верхо

Верховний Суд зробив важливий висновок для всіх водіїв, а саме у справі № 552/5623/16-а від 31.07.2018 Суд зазначив, що водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу не можуть зупинити т ... Читати далі »

Чому не варто брати так званих «швидких грошей»?

Після активного пропагування повноцінних кредитних портфелів з розміром від 10 тисяч умовних одиниць і їх значної проблемності, фінансові компанії і банки перейшли на нову тактику ... Читати далі »

Передбачений високий розмір пені в договорі – є незаконним та порушенням принципів ЗУ «Про захист прав споживачів» - Верховний Суд

Банки, використовуючи свої можливості щодо складання договорів, дуже часто в них передбачають надмірно високу ставку пені за не виконання умов договору.

... Читати далі »

Марш нерівності. Свавілля поліції та що робити тим, хто постраждав від їхніх жорстоких та незаконних дій?

Українська поліція (міліція) та й сама влада дуже важко навчається працювати по-закону та поважати людей!

... Читати далі »

Основні причини, чому суди відмовляють у прийняті позовної заяви?

З ухваленням нової редакції процесуальних кодексів, постали і додаткові вимоги до позовних заяв та документів, які додаються до відповідної заяви.

< ... Читати далі »

Чи можливо спадкоємцю розірвати договір оренди земельного паю, на який він оформив право власності?

На сьогодні існують дуже багато земельних конфліктних ситуацій, коли орендодавець помер, а нові власники паю не бажають продовження орендних відносин із орендарем. ... Читати далі »

« 1 2 3 4 ... 35 36 »