Як повернути свої гроші по розписці?

Дуже багато на сьогодні випадків, коли люди позичають один в одного кошти на різноманітні потреби, урочисто присягають віддати їх, навіть підписують розписку, але з часом і не згадую ... Читати далі »

Вас несподівано затримали та допитують - як швидко залучити адвоката до справи?

З власного досвіду можу сказати, що більша половина клієнтів, які звернулися після допиту, були затримані неочікувано для них і вони, в такій ситуації, не знали, що робити і к ... Читати далі »

Чи відкриє суд провадження? Та в який звертатися суд, якщо місце проживання і реєстрації відповідача невідомі?

Така ситуація, на жаль, сьогодні є нерідкістю! Коли ви хочете звернутися із позовом до кривдника, але вам невідоме ні його фактичне місце проживання, ні місце його реєст ... Читати далі »

Кредит ОН-ЛАЙН – що потрібно знати, щоб не заплатити за зайве в 2, 3 і навіть в 5 разів більше за суму кредиту?

З листопада 2017 року стало можливим законним способом відкриття банківського рахунку, укладаючи відповідний договір в електронні формі, тобто в системі ОН-ЛАЙН. А якщо простіше &nd ... Читати далі »

Як поліцейськими повинен проводити огляд на стан сп’яніння водія і про що обов’язково потрібно знати навіть, якщо ви не зловживаєте?

В незалежності того, чи ви споживаєте алкоголь, чи ні – поліцейський за обґрунтованою підставою, може здійснити відповідний огляд щодо вашого можливого сп’яніння. ... Читати далі »

« 1 2 3 4 ... 26 27 »