Де заборонене куріння та відповідальність за відповідне протиправне діяння?

В Україні діє прогресивне законодавство щодо попередження тютюнопаління та чітке визначення місць, де відповідна шкідлива звичка є заборонена. ... Читати далі »

Зазнали нещасного випадку в магазині, торгівельному центрі, кафе – до суду по моральне та матеріальне відшкодування шкоди – Верховний Суд

На жаль, так трапляється, що навіть в закладах відпочинку та розваги трапляються різноманітні нещасні випадки.

... Читати далі »

Позов до суду на лікарню/лікаря – про що потрібно знати?

Халатність лікарів, на жаль, сьогодні є нерідкістю і дуже часто, вона має достатньо серйозні наслідки, а тому виникають обґрунтовані питання – як притягнути горелік ... Читати далі »

Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу не можуть зупинитися не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі – Верхо

Верховний Суд зробив важливий висновок для всіх водіїв, а саме у справі № 552/5623/16-а від 31.07.2018 Суд зазначив, що водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу не можуть зупинити т ... Читати далі »

Чому не варто брати так званих «швидких грошей»?

Після активного пропагування повноцінних кредитних портфелів з розміром від 10 тисяч умовних одиниць і їх значної проблемності, фінансові компанії і банки перейшли на нову тактику ... Читати далі »

« 1 2 3 4 ... 36 37 »