Мое тело – мое дело?

Едва ли не главным сегодняшним аргументом о праве женщин делать аборты является тот, что женщина в праве распоряжаться своим телом на свое усмотрение. Поэтому, если женщина хочет, она может сделать аборт, потому что это ее тело!

... Читати далі »

Потерпілий може вимагати відшкодування збитків від кривдника, незважаючи на повернення коштів від страхової

14 вересня Верховний Суд України своїм рішенням передбачив, що суд не має права відмовити в позові потерпілій особі на тій підставі, що цивільно-правова відповідальність шкоди застрахована і що подібні кошти мають бути відшкодовані відповідною фірмою.

... Читати далі »

Моє тіло – розпоряджаюсь як хочу?

Чи не найголовнішим сьогоднішнім аргументом щодо права жінок робити аборти є той, що жінка вільна у розпорядженні своїм тілом, а тому, якщо вона хоче, то вільна зробити аборти – бо це її тіло!

... Читати далі »

Верховна Рада відмінила неадекватне оподаткування релігійних організацій та продовжила перереєстрацію статутів

Верховна Рада України таки змогла виправити свої помилки, які були «заховані» в Податковому кодексі, та які стосувалися всіх релігійних громад, а саме передбачалося, що якщо релігійна організація розподіляє свої доходи навіть на статутні цілі, тоді податкова зможе виключити таку ... Читати далі »

Як правильно підготувати та подати заву до Європейського суду з прав людини?

Часто трапляється, що в українських судах громадяни таки не змогли добитися справедливості, а тому вирішують звернутися до Європейського суду з прав людини.

Варто сказати, що сама процедура ... Читати далі »

Що робити, коли поліція захоче провести особистий огляд особи чи обшук речей?

 

На хвилі законодавчих ініціатив щодо збільшення поліцейських повноважень, можлива і є ситуація, коли представники правоохоронних органів захочуть в будь-який момент обшукати Вас чи ... Читати далі »

Поручитель може бути вільним, якщо банк, позичальник, кредитор не пред’явив до нього вимоги протягом 6 місяців

Верховний Суд України 14 вересня 2016 виніс рішення по справі № 6-1451цс16 за позовом «ПриватБанку» до боржника і поручителя про стягнення грошових коштів.

 

... Читати далі »

Новий порядок реєстрації прав володіння власністю – 2016-2017, що потрібно знати?

З вересня 2016 року стартує новий порядок реєстрації прав на нерухоме майно, що затверджений відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 553.

 

... Читати далі »

« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 26 27 »