Чи будуть забирати в людей неприватизовані квартири?

Із здобуттям незалежності нашої держави, питання приватизації були чи не найактуальнішими, особливо приватизації майна, яке поправу має належати людям – їхні квартири, будинки, земельні ділянки.

... Читати далі »

З 2017 року вступили в силу нові Правила етичної поведінки поліцейських і правоохоронці зобов’язані їх дотримуватися. Основні положення

З початком нового, 2017 року в Україні в ступили в дію Правила етичної поведінки поліцейських.

Як передбачено правилами – вони поширюються ... Читати далі »

Що робити, якщо поліція попросила відкрити багажник вашого автомобіля для огляду?

Часто бувають ситуації, коли звертаються клієнти із тим, що представники поліції підкинули в багажник автомобіля заборонені речі, щоб ці незаконні дії унеможливити, необхідно знати декілька простих порад:

 

Що робити, якщо поліцейський не хоче пред’являти свого посвідчення?

Час від часу можна стати свідком такої події, коли поліцейський, який зупиняє авто чи проводить інші процесуальні дії, або відмовляється пред’явити своє посвідчення, або швидко його показавши заховав у власну кишеню.

 

... Читати далі »

Чи повинен перевіряючий показників лічильника світла та газу пред’являти службове посвідчення?

Сьогодні є поширена практика, коли працівники Обленерго та газових контор приходять до власників квартир та будинків задля перевірки показників лічильників.

Об’єктивно, що у власників ... Читати далі »

Як виникають цивільні права та як їх необхідно реалізовувати?

Є права людини, якими вона володіє при зачатті та народженні. Це і право на життя, і право на здоров’я, право на особисту недоторканість, право на свободу та інші права, які, як правило, визначені Конституції держави.

... Читати далі »

Забезпечення права на свободу та особисту недоторканність, головне завдання для правоохоронців, яке реалізується за умови нашої активної уча

Аксіома полягає в тому, що наші права правоохоронці будуть дотримуватися тоді, коли ми їм про це будемо активно нагадувати та оскаржувати всі їхні незаконні та неввічливі вчинки та дії.

... Читати далі »

Які права має споживач або кожен із нас покупців?

Кожного дня ми щось або купуємо, або користуємося різноманітними платними послугами. І дуже часто, саме в цій сфері обслуговування покупців, відбуваються численні порушення. Для того, щоб їх вміло виявити та ефективно захистити себе, необхідно знати свої базові права, як споживач ... Читати далі »

Що робити, якщо ваш автомобіль заправили неякісним бензином?

В час, коли паливо стає все більш дорожчим, багато водіїв бажають зекономити. І дуже часто починають заправлятися на більш «дешевших» заправках. Що може мати наслідком серйозної поломки автомобіля, через заправлення неякісним паливом. До речі, варто сказати, що подібна ... Читати далі »

Для чого потрібен адвокат і як отримати правову допомогу?

Не варто повторювати загальну помилку багатьох – звертатися до лікаря вже тоді, як не можна терпіти біль! Це правило стосується і звернення за правовою допомогою до адвоката!

Часто ... Читати далі »

« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 31 32 »