Про Революцію Гідності та позитивні зміни в країні

Чи можна звичайному громадянину України бути задоволеним тим, що в країні була Революція Гідності?

 
Чи можемо ми бути задоволені результатами Революції Гідності?
... Читати далі »

Про походження закону та верховенства права або чого не вчать у школах та ВУЗах, але кожен має знати

Як правило, школярів в освітніх закладах та студентів юридичних факультетів навчають, що закон та верховенство права є винаходом людської цивілізації і саме люди прийшли до такої форми врегулювання своїх відносин.

... Читати далі »

Верховна Рада ухвалила законодавство щодо захисту вкладників банку – що потрібно знати?

Верховною Радою України 15 листопада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, заподіяної зловживаннями в сфері банківських і інших фінансових послуг». ... Читати далі »

Як стягнути із боржника кошти чи зарплату? Або як скласти спеціальну заяву в справах наказного провадження - базові вимоги

Зарплата, розписка чи наявність договору ще не означає, що боржник автоматично виконає вимоги цих документів та закону і поверне заборговані кошти чи майно. Як правило, боржник чекає до останнього або коли до нього прийде виконавча служба, або буде виданий судовий наказ про стягнення з боржника грошових коштів або витребування майна. ... Читати далі »

Як знайти необхідне судове рішення?

Роль судової гілки влади у демократичних державах є ключовою. Подібна роль продовжує зростати і в Україні, не зважаючи на всі проблеми судової гілки влади.

До судових рішень починають зве ... Читати далі »

Поліцейський, слідчий, прокурор, суддя – зобов’язані поважати Вас та ваші права – дайте їм про це знати!

Силові структури ніколи не вирізнялися толерантним, ввічливим та шанобливим ставленням до звичайних громадян. На жаль, в їхню робочу практику ввійшли стандарти хамства, зверхності, грубості, а часто і катування чи нелюдяного поводження.

... Читати далі »

Визначено строк щодо пред’явлення вимог до поручителя та необхідна процедура

Порука все частіше починається застосовуватися в нашій державі. Чи це відносини з банком, чи це боргові зобов’язання чи кредитні – часто, потребує одна із сторін наявності поручителя, який би гарантував виконання відповідних умов.

... Читати далі »

«Шлюб за 24 години» замість державної сімейної стратегії

Влада розпочала процес переписування сімейного законодавства в Україні. Першим етапом став запуск пілотного проекту, що надає можливість зареєструвати «експрес-шлюб» безпосередньо в день подання заяви. Пропонуємо визначити законодавчі підстави та можливі наслідки такого швидко ... Читати далі »

Як стягнути кошти із держави?

На жаль, часто буває, коли органи державної влади чи їхні посадові особи, своїми рішеннями завдають збитку чи окремій людині, чи організації або підприємству.

Справа стягнення коштів ... Читати далі »

« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 31 32 »