Чи повинен перевіряючий показників лічильника світла та газу пред’являти службове посвідчення?

Сьогодні є поширена практика, коли працівники Обленерго та газових контор приходять до власників квартир та будинків задля перевірки показників лічильників.

Об’єктивно, що у власників ... Читати далі »

Як виникають цивільні права та як їх необхідно реалізовувати?

Є права людини, якими вона володіє при зачатті та народженні. Це і право на життя, і право на здоров’я, право на особисту недоторканість, право на свободу та інші права, які, як правило, визначені Конституції держави.

... Читати далі »

Забезпечення права на свободу та особисту недоторканність, головне завдання для правоохоронців, яке реалізується за умови нашої активної уча

Аксіома полягає в тому, що наші права правоохоронці будуть дотримуватися тоді, коли ми їм про це будемо активно нагадувати та оскаржувати всі їхні незаконні та неввічливі вчинки та дії.

... Читати далі »

Які права має споживач або кожен із нас покупців?

Кожного дня ми щось або купуємо, або користуємося різноманітними платними послугами. І дуже часто, саме в цій сфері обслуговування покупців, відбуваються численні порушення. Для того, щоб їх вміло виявити та ефективно захистити себе, необхідно знати свої базові права, як споживач ... Читати далі »

Що робити, якщо ваш автомобіль заправили неякісним бензином?

В час, коли паливо стає все більш дорожчим, багато водіїв бажають зекономити. І дуже часто починають заправлятися на більш «дешевших» заправках. Що може мати наслідком серйозної поломки автомобіля, через заправлення неякісним паливом. До речі, варто сказати, що подібна ... Читати далі »

Для чого потрібен адвокат і як отримати правову допомогу?

Не варто повторювати загальну помилку багатьох – звертатися до лікаря вже тоді, як не можна терпіти біль! Це правило стосується і звернення за правовою допомогою до адвоката!

Часто ... Читати далі »

Що робити, якщо Вас затримали?

В сьогоднішні часи, мало хто застрахований від свавілля з боку правоохоронних органів. І особливо від незаконного затримання.

Часто поліція може вдатися до недостовірної інформації ... Читати далі »

Що потрібно робити для виконання рішення суду? Або 10 правил про які необхідно знати!

Виграна у суді справа, ще не означає її автоматичного виконання. Дуже часто, перемога в суді є лише 50% справи, яка має бути реалізована, інша 50% частина роботи має бути направлена на активне виконання рішення суду. І чим скурпульозніше та вміліше ви її виконаєте, тим і буде залежати успі ... Читати далі »

Про Революцію Гідності та позитивні зміни в країні

Чи можна звичайному громадянину України бути задоволеним тим, що в країні була Революція Гідності?

 
Чи можемо ми бути задоволені результатами Революції Гідності?
... Читати далі »

Про походження закону та верховенства права або чого не вчать у школах та ВУЗах, але кожен має знати

Як правило, школярів в освітніх закладах та студентів юридичних факультетів навчають, що закон та верховенство права є винаходом людської цивілізації і саме люди прийшли до такої форми врегулювання своїх відносин.

... Читати далі »

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 32 33 »