Поручитель може бути вільним, якщо банк, позичальник, кредитор не пред’явив до нього вимоги протягом 6 місяців

Верховний Суд України 14 вересня 2016 виніс рішення по справі № 6-1451цс16 за позовом «ПриватБанку» до боржника і поручителя про стягнення грошових коштів.

 

... Читати далі »

Новий порядок реєстрації прав володіння власністю – 2016-2017, що потрібно знати?

З вересня 2016 року стартує новий порядок реєстрації прав на нерухоме майно, що затверджений відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 553.

 

... Читати далі »

Вирізати здоровий апендицит за 2 000 доларів! А чому б і ні?

Я знав, що наші лікарі дуже часто роблять ті операції, які не потрібно, але щоб призначити операцію по вирізанню здорового апендициту і при цьому вимагати 2 000 доларів – це є верх звірства та втрати будь-якої совісті. І на жаль, саме такі ситуації, зобов’язують нас бути дуже уважним ... Читати далі »

Ваші права під час проведення процесуальних слідчих дії

Ніхто в нашій країні не застрахований від слідчих дій, а саме огляду, обшуку, виїмки та інших подібних кримінально-процесуальних заходів. Навіть, якщо ці дії спочатку відбудуться «помилково», а потім згідно всіх норм діючого законодавства Вам необхідно як ментально, так і освітньо ... Читати далі »

Ніяких телефонних викликів! Тільки письмові повідомлення від слідчих!

Сьогодні є поширеною практикою, коли слідчий викликає на допит чи просто на «зустріч», щоб отримати ті чи інші пояснення, за допомогою телефону. Часто буває так, що це телефонне право – стає основним для слідчого і коли йому заманеться, тоді і викликає особу до ... Читати далі »

Що робити, якщо в школі вимагають «благодійні» внески?

Освітній сезон стартував. А разом із ним активізувалися різноманітні збирачі (чи це представник адміністрації школи, чи батьківського комітету) так званих благодійних внесків для допомоги школі.

... Читати далі »

Що найперше потрібно робити, коли трапилось ДТП?

Кількість ДТП в Україні, на жаль, щороку не зменшується. Ми залишаємося одними із лідерів за кількості аварій на дорогах серед країн Європи. Такій ситуації є як об’єктивні, так і суб’єктивні причини. Але напевно однією із найголовніших причин великої кількості ДТП є неуважніс ... Читати далі »

Яке майно не може бути розділеним у разі розлучення?

Якби це сумно не було б, але на жаль, пари розлучаються.

З адвокатської практики, можу сказати, що все ж таки, у більшості пар, які вирішили розлучитися, є місце для примире ... Читати далі »

Незаконне затримання – що потрібно знати та скарга про незаконне затримання

У поліції завжди буде спокуса безпідставно затримати особу. Так, звичайно, законодавець дає право правоохоронним органам без рішення суду затримати особу для встановлення даних про дану особу, у разі, якщо відсутні відповідні документи на 3 години. Хоча, якщо ви мешкаєте пор ... Читати далі »

Коли звертатися до адвоката та як отримати правову допомогу?

Юридична допомога стає все більш необхідною. І це недивно, оскільки Україна переходить від ручного партійного керівництва до цивільного правового регулювання.

Все більше наших г ... Читати далі »

« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 35 36 »