Як ознайомитися з матеріалами кримінальної справи (провадження)?

Через здогадки – рідні та близькі багато чого втрачають. Часто буває, що родичі не знають за що затримали їхню близьку людину, з яких підстав, де тримають, хто веде справу і подібне…

... Читати далі »

Освітні права дітей та їх батьків

Здобування освіти, це не тільки процес сприйняття певного комплексу інформації, це і також набування вміння захищати свої права. Права, які часто порушують чи то в дитсадку, чи то в школі, чи у ВУЗі!

... Читати далі »

Що робити, коли ціна на товар на ціннику і в чеку виявляються різними?

Сьогодні «чорні маркетологи» люблять застосовувати один нечесний прийом у супермаркетах, гіпермаркетах і.т.п., який пов’язаний із «подвійною» ціною на один і той же товар.

... Читати далі »

Як підготувати та подати позовну заяву до суду?

Все більше і більше наших громадян вирішують свої спірні справи у суді. Це, можна сказати, одна із ознак становлення правової держави.

Хоча, всі ми знаємо, що наші суди далекі від досконал ... Читати далі »

Право на захист! Способи як себе ефективно захистити від дій поліції, слідчого, прокурора!

Без повноцінного права на захист не може існувати правова та цивілізована країна. Ми ідемо до такої країни. Змінюються поліцейські, ловлять суддів хабарників, розширюються процесуальні можливості у адвокатів. На ряду з цим, критично важливо, щоб і самі громадяни могли себе ефективно ... Читати далі »

Перелік доходів, з яких можна стягнути аліменти. Оновлений список - 2016

Кабінет Міністрів України вирішив допомогти громадянам, які стягують аліменти із боржників та затвердив уточнюючий список доходів особи, з яких можна стягнути аліменти.

 

... Читати далі »

Чи Ви зобов'язані давати пояснення поліції, слідчому, прокурору, якщо вони цього вимагають?

Часто, складається така ситуація, що поліція і слідчі розслідуючи різноманітні справи, викликають людей на допит, щоб останні дали їм свої пояснення. А через деякий час, ці люди дізнаються, що вони стають вже не свідками, а обвинуваченими і звинувачення ґрунтується як на їх свідченнях, так і на н ... Читати далі »

Що робити, якщо сусід заважає жити?

Не рідкістю є ситуація, коли сусіди, не зважаючи на інших мешканців, роблять все, що їм забагниться. Чи це ремонт до пізньої ночі, чи веселі святкування до самого ранку, чи розкидання сміття по цілому під’їзді… Одне слово, живуть, як хочуть, не зважаючи на інтереси та права своїх сус ... Читати далі »

« 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 35 36 »