Одержувачі субсидії зобов'язані щомісяця оплачувати комуналку

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов'язані щомісячно сплачувати фактично спожиті послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.

Якщо сім'я використовувала заощаджену в попередньому місяці субсидію в рахунок наступного комунального платежу, тобто скористалася «переплатою» і не оплатила рахунок за опалення, водопостачання чи електроенергію, це не може трактуватися постачальниками послуг як заборгованість і не є підставою для скасування допомоги, роз'яснили в Мінсоцполітики.

 

Читайте також – Чи можна приватизувати квартиру, якщо оформлена субсидія

 

Орган соцзахисту повинен припинити нарахування субсидії, якщо сім'я не платить за послуги (виняток - затримка виплати зарплати, пенсії і т.д., що підтверджується відповідними документами), - з місяця, в якому надійшло таке подання від постачальників послуг. Відновлення субсидії відбувається з моменту подачі документів, що підтверджують погашення заборгованості.

 

Заборгованість по оплаті за комунальних послуги не береться до уваги органами соцзахисту населення в процесі оформлення субсидії, але впливає на нарахування постачальниками послуг розміру платежу.

 

За матеріалами Юрліга

 

Задати питання 

Всього коментарів: 0
avatar