П’ятірка найважливіших прав тих, хто працює!

Робітники, дуже часто, відчувають себе безправними. Роботодавці, відчуваючи свою владу, заставляють своїх працівників виконувати ті обов’язки, які не передбачені ні трудовим контрактом, ні чинним законодавством.

 

І варто наголосити, що такі ситуації відбуваються, оскільки наші працівники ще недостатньо навчилися відстоювати свої права.

 

І переший крок до цього вміння — це чітке знання своїх прав.

 

Проаналізувавши трудове законодавство України, можна виділити п’ятірку найважливіших прав тих, хто працює і які працівник має знати, дійсно, на пам’ять! Отже, це такі права:

 

- право на гідну оплату праці! Ви повинні отримувати саме таку зарплату, на яку ви розраховуєте через свій стаж, вміння та затрати сили і часу! Тому, не варто погоджуватися на низький рівень свого окладу, а або вимагати підняття зарплати, або шукати іншого роботодавця!

 

- право на відпочинок. Сьогодні не існує рабської праці. І працівники не можуть сприйматися як невільна сила. Якщо ви працюєте — ви гарантовано маєте працю на відпочинок, а саме: перерва для відпочинку і харчування і вона повинна надаватись не менше аніж 2 години і , як правило, через чотири години після початку роботи. А також, ви маєте право на вихідні дні, мінімум один день в тиждень та кожні загальнодержавні вихідні!

 

- право на страйк. Я не просто так виводжу це право на третє місце — це, дійсно, фундаментальне право. Ви не повинні миритися із неправомірними діями роботодавця — ви маєте право і на страйк і на протест — використовуйте його для свого блага!

 

- право на забезпечення гідних умов праці. А якщо у вас є таке право, то у роботодавця існує відповідний обов’язок! Саме він зобов’язаний забезпечити гідні умови праці, а саме: приміщення, робоче місце, об’єм роботи, безпечність роботи і інше. Якщо вас не задовільняють наявні умови — вимагайте в роботодавця кращі, бо коли мовчите, він думає, що вас все задовольняє!

 

- право на просування у кар’єрі та надання переваг, пільги для працівників, які сумлінно виконують свої обов’язки! Знайте, що рацівникам, які успішно й сумлінно виконують свої трудові обов'язки, надаються в першу чергу переваги та пільги в галузі соціально-культурного і житлово-побутового обслуговування, а саме: путівки до санаторіїв та будинків відпочинку, поліпшення житлових умов подібне. А також таким працівникам надається перевага при просуванні по роботі.

 

Ну і звичайно, пам’ятаєте золоте правило для всіх нас, дуже часто права не дають, а їх потрібно брати! Тому, варто роботодавцю нагадувати про його обов’язки та думати як розумно відстоювати свої права!

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

 

 

Всього коментарів: 0
avatar