Право покупця на обмін товару та як воно реалізується?

Дуже часто з часу, коли ми придбали товар, розуміємо, що хотіли б його обміняти. І це не обов’язково неякісний товар. Це може бути хороший товар, але який вам не подобається чи не підходить.

 

Багатьох зупиняє така процедура, думаючи, що на обмін не мають права, бо продавець чи виробник не бажають здійснювати такий обмін.

 

І, дійсно, продавець та виробник не зовсім щасливі, коли ви заявляєте про бажання обміну, а тому придумують різноманітні причини, чому потрібно відмовити у такому обміні.

 

Однак, вам потрібно знати, що ваше право на обмін товару є законодавчо закріпленим і в цивільному кодексі, і у ЗУ «Про захист прав споживачів», а тому реалізатор товару має його дотриматися.

 

Отже, законодавець передбачає:

 

Покупець має право протягом чотирнадцяти днів не рахуючи дня купівлі непродовольчого товару належної якості, обміняти його у місці купівлі або інших місцях, оголошених продавцем, на аналогічний товар інших розміру, форми, габариту, фасону, комплектації тощо.

У разі виявлення різниці в ціні покупець проводить необхідний перерахунок з продавцем.

 

Варто зазначити, що якщо у продавця немає необхідного для обміну товару, покупець має право повернути придбаний товар продавцеві та одержати сплачену за нього грошову суму.

 

Однак, варто пам’ятати, що вимога покупця про обмін або повернення товару підлягає задоволенню, якщо товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості та за наявності доказів придбання товару у цього продавця. А тому наявність чеку є ключовим фактором у цих відносинах!

 

Також, варто знати, що існує перелік товарів, які не підлягають обміну або поверненню, а тому з цим списком варто ознайомитися – він невеликий.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

 

Всього коментарів: 0
avatar