Професійний семінар: "Роль християн-юристів у впливі на країну" за участю провідного американського адвоката Дуейна Хорнінга

Шановні колеги, запрошуємо Вас на професійну зустріч християн-юристів на тему:

«РОЛЬ ХРИСТИЯН-ЮРИСТІВ У ВПЛИВІ НА КРАЇНУ»

 

За участю міжнародного експерта права, адвоката –

Дуейна Хорнінга (США)

Сьогодні ми є свідками активного впровадження різноманітних реформ в Україні. В цьому процесі спостерігаємо як на законодавчому рівні нівелюються сімейні цінності через запровадження різноманітних фальшивих «цінностей». Ця тенденція з роками стає все загрозливішою та агресивнішою. Особливо ці негативні процеси набрали руху в країнах Західної Європи та США.

Очевидно, що юристи-християни не можуть стояти осторонь цих процесів. Тому, у ряді країн Європи та США були створенні різноманітні організації та групи християн, які мають на маті об’єднати зусилля юристів різних країн світу, щоб відстоювати основоположні права людини на свободу совісті, віросповідання, здорової сім`ї та повноцінного виховання дітей.

Одним із представників такої християнської діяльності є адвокат з США, громадський діяч та викладач – Дуейн Хорнінг, який має велике прагнення поділитися досвідом щодо цієї, надзвичайно актуальної діяльності юристів-християн України, у процесі реформування України.

 

Якщо Ви юрист-християнин та прагнете будувати «юридичний щит» від загроз нашого часу та робити свій вклад у реформи України, запрошуємо Вас на зустріч з Дуейном Хорнінгом, що відбудеться 29 жовтня 2016 року о 14.00.

 

Адреса проведення зустрічі:  м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 1 Б, у DataHub (за 5 хв. від метро Шулявська).

Просимо повідомити про свою участь у семінарі контактну особу електронною поштою до 20.00, 28 жовтня 2016.

Контактна особа:

Сомов Андрiй

e-mail:asomov80@gmail.com

Всього коментарів: 0
avatar