Шахрайська схема викрадення держреєстратором чи нотаріусом квартири або для чого перевіряти Реєстр нерухомості хоча б щомісяця?

Триває судове та кримінальне провадження щодо викрадення шахрайським способом квартир бійця АТО Ростислава Тихонова.

ЗМІ про цю справу писали, говорили та показували достатньо багато, що, безперечно, чинило серйозний тиск, на людей, які оформлювали сумнівні правочин (нотаріус Змисловська) або на тих, хто став вигодонабувачем або попросто власником квартир (Остапенко).

Одним із перших рішень, які вдалося зробити захисту та потерпілому — це накладення арешту на квартири, які були вкрадені, оскільки, як правило, головне завдання шахраїв — це всіма силами перепродати хоч комусь за привабливі ціни ці квартири.

За клопотанням прокуратури Шевченківський районний суд м. Києва наклав арешт на вкрадене майно бійця АТО.

Сторона Захисту була впевнена, що це достатньо надійний засіб, який дозволить ці квартири “притримати” до справедливих рішень суду. Але за рекомендацією захисника, Ростислав, регулярно перевіряв Реєстр нерухомості.

Однак, звістка 5-ти денної давності просто шокували і захист і потерпілих — виявилося, що арешт квартир, який був накладений Шевченківським районним судом м. Києва, був знятий за рішенням Червонозаводського відділу державної виконавчої служби м. Харкова на підставі Рішення Шевченківського районного суду м. Києва та виконаний відповідним держреєстратором управління юстиції м. Харкова.

Звичайно, що справжнього рішення Шевченківського суду про зняття відповідного арешту просто не існує ні у Реєстрі судових рішень, ні у природі, оскільки жодний притомний суддя просто не міг винести подібну ухвалу, бо, найперше, це компетенція Печерського суду, а по-друге: повинно бути повідомлено сторону, яка клопотала про таке рішення, тобто прокуратуру Києва, звичайно такого повідомлення немає!

Варто нагадати, що це вже друге фіктивне рішення суду, на яку посилається сторона шахраїв, перше було від Дарницького районного суду, якми було відібрано квартиру у Ростислава, однак Дарницький суд, в своєму офіційному листі, одразу зазначив, що такого рішення ніколи не було у суді.

Як бачимо, шахраї використовують будь-які схеми, щоб таки продати квартири Ростислава Тихонова, використовуючи фіктивні рішення суду, держвиконавців та держреєстраторів, які є юристами і які точно знають, що подібні рішення судів не можуть існувати, але за хабарів виконують свою чорну справу.

А тому, друзі велика вам порада, обов’язково, хоча б щомісяця перевіряйте реєстр нерухомості, щоб точно знати, що шахраї не викрали та не продали ваше майно.

Якщо ви не знаєте, як користуватися Реєстром — звертайтесь за допомогою до адвокатів.

Відслідковуємо подальші дії шахраїв, пишемо скарги на хабарних та злочинних держвиконавців та держреєстраторів та будемо інформувати Вас і наділі...

 

Захисник Ростислава Тихонова,

адвокат Сергій Гула

 

Задати питання

Всього коментарів: 0
avatar