Що потрібно для того, щоб отримати гроші за субсидію?

Нещодавно Прем’єр-міністир України ощасливив українців заявою про те, що виявляється не просто можна отримувати субсидію, а ще й кошти дадуть за неї.

 

Це відбудеться для сімей, які оформили субсидію і економно використовували комунальні послуги. Розмір таких відшкодування в еквіваленті не буде перевищувати вартість 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт електроенергії, встановлену на 1 травня нового неопалювального сезону.

 

Передбачається, що підприємства - виробники послуг газо- і електропостачання повинні подати до 1 червня поточного року списки осіб, яким належить відшкодувати частину субсидії, структурному підрозділу з питань соцзахисту населення із зазначенням заощаджених сум державної допомоги. Про розмір зекономлених комунальних послуг споживачі дізнаються з квитанцій на оплату.

 

 

Читайте також — Що потрібно робити, щоб уникнути рейдерства своєї нерухомості?

 

 

Отже, якщо ви вважаєте що маєте право на кошти від держави за зеекономлені електро- та газо- ресурси Вам потрібно:

 

- звернутися до місцевого управління соцзахисту населення до 1 вересня;

- там заповнити заяву, яку вам мають надати;

- відкрити відповідний банківський рахунок, куди мають поступити гроші (інформацію про рахунок надати в управління соцзахисту);

- або скористатися відповідними послугами Укрпошти.

 

Варто пам’ятати, що отримана сума відшкодування субсидії не буде підлягати оподаткуванню і не повинна вказуватися в декларації.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Задати питання

Всього коментарів: 0
avatar