Що робити, якщо кадастровий номер вашої земельної ділянки відсутній в публічній кадастровій карті?

Чи ненайбільше різноманітних порушень законодавства, а також випадків шахрайства є саме у сфері земельних відносин.

Дуже часто, на сьогодні, буває, коли на кадастровій карті або відсутня земельна ділянка, або накладається з іншою, або знаходиться за іншою адресою.

Для врегулювання цього питання, в Україні було створено кадастровий реєстр всіх земельних ділянок із створенням відповідної публічної кадастрової карти України.

Ця карта надає можливість швидко дізнатися про стан вашої земельної ділянки за її унікальним номером, який значиться у Державних актах на землю, які ще донедавна підтверджували право власності на дану земельну ділянку (на сьогодні відповідним підтвердженням є Витяг).

 

Часто буває, коли кадастровий номер наявний, а в публічній кадастровій карті значиться, що інформація по номеру відсутня. Чому так відбувається?

1 – тому що земельні управління не внесли відповідні дані про вашу земельну ділянку, хоча були повинні це зробити;

2 – Тому що ваша земельна ділянка накладається із іншою земельною ділянкою;

3 – Тому що така земельна ділянка або відсутня або знаходиться в іншому місці розташування.

 

В такому разі необхідно звернутися до Земельних органів (Управління земельних ресурсів) для отримання точної відповіді щодо вашої земельної ділянки, Замовити витяг в Центрі надання адмінпослуг, щоб з’ясувати додаткову інформацію або заповнити спеціальну форму на сайті Публічної кадастрової карти щоб дану проблему було вирішено, якщо немає серйозніших проблем.

 

А у разі наявності відповідних серйозних проблем щодо відсутності земельної ділянки чи її накладання, варто цю проблему вирішувати у судовому порядку.

 

В будь-якому разі, необхідно звернутися за фаховою допомогою до адвоката, щоб він міг швидко та ефективно вирішити вашу проблему.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

 

 

Всього коментарів: 0
avatar