Що робити, коли ціна на товар на ціннику і в чеку виявляються різними?

Сьогодні «чорні маркетологи» люблять застосовувати один нечесний прийом у супермаркетах, гіпермаркетах і.т.п., який пов’язаний із «подвійною» ціною на один і той же товар.

А саме, коли ви ходите по маркету на прилавку ви бачити товар з однією ціною, а от коли приходити до каси, то ціна інші. І як правило, значно вища. Це робиться для того, щоб привабити покупця «низькою» ціною і в надії, що покупець не перевірить квитанцію на виході із магазину. А практика показує що 85% наших співвітчизників саме це і роблять, тобто не роблять – не перевіряють чек після покупки. На це і розраховують «чорні маркетологи».

Нещодавно я зі своєю дружиною був свідком такої ситуації, коли купляли в одному із будівельних маркетів каримат. Нас якраз зацікавила, дійсно, низька ціна на один із них, а саме 79 грн. Коли ж ми підійшли до каси, то нам нарахували вже за нього 99 грн., тобто 20 грн. різниці. Добре, що моя дружина завжди перевіряє чек.

 

Отже, якщо ви купляєте товар в супермаркетах, варто:

  • Запам’ятовуйте ціну, яка є на товар, а краще зфотографуйте – це легко, зараз в кожного хороші мобілки;
  • Обов’язково перевіряйте чек при виході з маркету;
  • У разі не відповідності – вимагайте адміністратора для пояснень;
  • Залишіть скаргу в Книзі скарг та пропозицій;
  • Вимагайте, щоб товар був проданий саме за ту ціну, яка заявлена у ціні під товаром;
  • Чек зберігайте у себе нікому не віддавайте його – це ваш доказ і зброя;
  • Розкажіть про цей випадок іншим, напишіть про це в соціальних мережах.

Я не знаю чому, але люблять дурити «нашого брата» саме великі маркети, тому потрібно бути уважними та вимагати дотримання своїх прав і компенсації. Ми свою компенсацію домоглись і не просто компенсацію, але і вибачення.

 

А тепер ділимося з Вами, щоб вас хто не обманув, а Ви поділіться з іншими!

 

Адвокат Сергій Гула

Всього коментарів: 2
avatar
1 dosynlyuda • 15:29, 11.08.2016
Зсередини все виглядає зовсім по-іншому... я як людина, яка пропрацювала у цій сфері більше двох років можу з впевненістю сказати, що причиною різних цін у залі і у чеку не є роботою так званих "чорних маркетологів", принаймі саме у цій мережі магазинів, яку ви маєте на увазі. А причина у тому, що щодня відбувається зміна ціни майже на всі позиції у ту чи іншу сторону, заміну цінників здійснюють продавці торгового залу до початку робочого дня, а в зв'язку з тим, що асортимент товару чималий і сам маркет великого розміру, тому один і той самий товар часто представлений у декількох місцях у залі. Далі вступає у дію людський фактор в одному місці поміняти, а у інших місцях за тих чи інших причин цього не зробити або просто не встигнути замінити всі цінники до початку робочого дня, а цінників реально іноді буває сотні!!!! Та я з Вами повністю згідна, що покупця це не повинно хвилювати і він має повне право придбати товар по тій ціні, яка вказана на ціннику!!!! Відповідно вияснюють по чиїй вині не відбулася зміна цінника і винний оплачує різницю!!!!
avatar
2 okyfyak • 14:56, 08.11.2016
в цій самій мережі мене так хотіли обманути, адмін знизувала плечима, казала щоб я залишив контакти і зі мною нібито зв'яжуться
в той же час дівчата-касири казали ви вже лиш за сьогодні четвертий чи п'ятий...
робіть висновки
до речі товар я не купив принципово
avatar