Що робити, коли у вагоні стоїть спека?

Спека на вулиці, часто, вітається, а от її вплив у вагонах потягів дуже неприємна обставина…

Що робити, коли Ви подорожуєте потягом, а у вагоні неможливо знаходитися через високу температуру  повітря?

 

Найперше потрібно пам’ятати, що температурний режим у вагонах регулюється діючим законодавством, а саме: Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

 

Правилами передбачено головне температурне положення: «загальна температура повітря в вагонах класу люкс та купе має бути не більше 24 градусів (+/- 2 градуси) за Цельсієм, а в плацкартних вагонах повинна працювати вентиляція

Варто зазначити, що кондиціонування у СВ вагонах, вагонах 1-го класу та в купе-вагонах – кондиціонування є невід’ємною послугою, яка має надаватися у разі спеки у вагонах. А щодо плацкартних вагонів – такою ж послугою є послуга із вентиляції вагону.

 

Друге. Знайдіть термометр. Він обов’язково повинен бути у кожному вагоні, не зважаючи на клас вагону. Якщо Ви його не знайшли – йдіть до провідника та попросіть його почіпити термометр. Якщо той не послухається Вас, попросіть викликати начальника поїзда.

 

Третє. Коли температура значно вища, аніж це передбачено Правилами – з’ясуйте у провідника в чому причина і чи буде виправлена ситуація, коли це буде зроблено і що для цього вже робиться?

 

Четверте. Якщо Вас не задовільнить відповідь провідника – вимагайте зустрічі із начальником поїзда та вимагайте:

А) виправлення температурного режиму до прийнятного;

Б) складення відповідного акту про порушення ваших прав, копію якого обов’язково заберіть із собою;

В) надання Вам книги скарг для залишення Ваших відгуків.

 

П’яте. Вимагайте, щоб Вас перевели у вагон, де здійснюється кондиціонування. За дану послугу Ви не повинні платити жодної копійки.

 

Шосте. Зателефонуйте на гарячу лінію Укрзалізниці (044)222-02-12 – та Міністерства інфраструктури  (044) 351-40-48, (067) 322-49-06. Залишить своє звернення, дізнайтеся його номер та попросіть надати Вам відповідь письмово, для цього не забудьте вказати свою адресу.   

 

Окрім того, варто пам’ятати про універсальне правило - потрібно вимагати гарантованого законодавством комфорту, бо мовчання призводить тільки до погіршення сервісу, де б він не надавався!

 

Адвокат Сергій Гула

 

Задати питання

Всього коментарів: 0
avatar