Що робити, коли у ваших документах права власності виявилася помилка?

На жаль, сьогодні є нерідкістю, коли різноманітні помилки та різноманітні описки виявляються в документах власності.

 

Багато людей, нічого не роблять, щоб виправити подібну ситуацію, думаючи, що вона ні на що не вплине.

 

Однак, коли розпочинається процес отримання спадщини чи оформлення майна — ці помилки стають серйозною перепоною для оформлення нових документів власності.

 

Якщо наприклад в заповіті в прізвищі чи імені та по батькові померлої людини є помилка (наприклад: в заповіті вказано Кравчинко а, в свідоцтві про смерть Кравченко), то, законодавець передбачає, що необхідно звернутись до суду з заявою про встановлення факту що має юридичне значення.

 

Тому, помилку обов’язково потрібно виправляти.

 

Перший і найлегший спосіб – це звернутися до органу, який здійснив помилку. Якщо вони з’ясують, що помилка допущена їхніми працівниками – то вони її виправлять. Але якщо помилка є наслідком помилки в інших документах, на підставі яких робилися раніші документи, то потрібно застосовувати другий спосіб – звернення до суду.

 

Заяву і докази необхідно скласти дуже ретельно, щоб суд не відмовив у відповідному проханні, оскільки кожна ситуація дуже індивідуальна. А тому, варто за консультацією та складанням необхідних документів звернутися до адвоката.

 

Для того, щоб суд розглянув справу, необхідно подати докази того, що цей документ належить заявнику та правильно складено заяву до суду.

 

Окрім того, перед судом варто звернутися до організації, яка видала документ, про надання довідки, що вона не може внести до цього документу відповідні виправлення.

 

Після необхідного рішення суду, необхідно звертатися до нотаріуса або іншої уповноваженої особи для завершення оформлення прав власності чи вчинення інших необхідних дій.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 0
avatar