Що робити, коли ви виявили серйозний недолік у роботі чи послугах, які Вам надали?

Є нерідкістю, коли різні підприємці виконують свою роботу надзвичайно неякісно, внаслідок чого використання відповідного блага чи послуг стає зовсім неможливим. Якраз неможливість використання результату роботи та послуги є визначальним фактором, коли можна говорити про наявність істотних недоліків, які є підставою для відповідних серйозних дій у напрямку захисту прав споживача.


 

Коли ви зіткнулися з такою ситуацію, важливо знати свої права споживача та способи подальших дій:


 

Отже, законодавець передбачає, що за наявності у роботі чи послузі істотних недоліків споживач має право вимагати розірвання договору та відшкодування збитків.


 

Саме ці дії характерні для робіт і послуг з істотними недоліками, що не дозволяють використовувати товар, послугу за призначенням.

Також, якщо істотні недоліки було виявлено в роботі чи послузі, виконаній з матеріалу споживача, він має право вимагати на свій вибір або виконання її з такого ж матеріалу виконавця, або розірвання договору і відшкодування збитків.


 

Варто пам’ятати, що зазначені вимоги можуть бути пред'явлені споживачем протягом строків гарантійного строку, що передбачений у договорі чи гарантійному талоні, а у разі відсутності договору чи талону - протягом десяти років.


 

Адвокат Сергій Гула


 

Задати питання

Всього коментарів: 0
avatar