Скасовано авіарейс - що робити?

Кількість авіарейсів постійно зростає. Як в середині країни, так і закордон. Особливо сьогодні, коли розпочинаються канікули і тисячі наших співгромадян вирушать на відпочинок у різноманітні країни, користуючись послугами авіакомпаній.

Нерідко, буває і так, що з різних причин рейси відміняють і про це пасажир може дізнатися перед самим відльотом. Постає логічне питання – що робити у такій ситуації?

Найперше, потрібно знати, що Ваші права, як авіапасажирів, захищені національним законодавством, до-прикладу у нас діє Повітряний кодекс України. Який також регулює питання захисту пасажирів у разі скасування рейсу, а також Правила повітряних перевезень пасажирів і багажу.

Отже, у разі скасування рейсу:

Авіакомпанія зобов'язана запропонувати Вам на вибір:

- відшкодувати протягом 7 днів повну вартість квитка або забезпечити зворотній рейс до дому при першій можливості;

- Вам забезпечується іншим рейс при наявності вільних місць;

- на безкоштовній основі Вам має бути запропоновано та забезпечено харчування та прохолодні напої відповідно до часу очікування нового рейсу;

- безкоштовно надано місця в готелі у разі, якщо Ви змушені чекати відправлення протягом однієї або більше ночей, чи якщо час додаткового очікування відправлення більше, аніж зазначала авіакомпанія;

- безкоштовне забезпечення переміщення із аеропорту до готелю і у зворотному напрямку;

- авіакомпанія також має забезпечити безкоштовно два телефонних.

 

- Ви маєте право отримати компенсацію, якщо Вас не повідомили про скасування рейсу за 2 тижні до дати вильоту. А це такі компенсації:

- 250 євро для рейсів дальністю до 1500 кілометрів;

- 400 євро для рейсів дальністю від 1500 до 3500 кілометрів;

- 600 євро для рейсів дальністю понад 3500 кілометрів.

Авіаперевізник не зобов'язаний виплачувати компенсацію, якщо причиною скасування рейсу була дія непереборної сили або надзвичайна ситуація.

Авіакомпанія має право зменшити розмір компенсації на 50%, якщо пасажиру пропонується заміна маршруту перевезення до того пункту призначення альтернативними рейсами, час прибуття яких не перевищує запланованого.

- У разі скасування всіх своїх рейсів, авіакомпанія зобов’язана домовитися із іншими перевізниками щодо гарантій вашого польоту та Ваших прав.

Що важливо знати, що ці норми застосовуються до будь-якої міжнародної чи національної авіакомпанії, внутрішнього чи закордонного перевезення, звичайними авіакомпаніями чи лоукостами, економ чи бізнес-класу.  

Приємного Вам польоту, а у разі порушення авіакомпанією Ваших прав, будь ласка, звертайтесь – допоможемо відновити ваші права та отримати компенсацію.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Задати питання

Всього коментарів: 0
avatar