Суд не зможе призначити примусуве лікування людини без її особистої участі у судовому процесі!

Цивільне процесуальне та кримінально процесуальне законодавство продовжує вдосконалюватися.

 

Так, чергові зміни в цих процесуальних кодексах будуть стосуватися щодо призначення примусового лікування людини та продовження відповідного лікування.

 

На сьогодні такий процес можна було провести без людини, якій призначали таке лікування. Однак, дуже часто такою процедурою користувалися не в найкращих цілях людини та призначали її таке лікування, якого вона не потребує.

 

Однак, з 10 червня 2018 року вводиться в дію новий порядок судового розгляду щодо питання застосування примусових заходів медичного характеру.

 

Так, законодавець передбачив, що судовий розгляд здійснюється за участю прокурора, обов'язковою участю особи, відносно якої вирішується питання про застосування примусових заходів медичного характеру, її законного представника і захисника.


 

Тут, дійсно варто наголосити на тому, що роль адвоката, як захисника в подібних процесах є ключовою для уникнення можливих незаконних дій прокуратури або третіх осіб.


 

А тому, коли перед вами постало подібне питання або хтось хоче призначити вам примусове лікування і ви знаєте, що такі дії порушують ваші права і є просто непотрібними, вам обов’язков потрібно звернутися за правової допомогою до адвоката.


 

Адвокат Сергій Гула


 

Поставити питання


 

Всього коментарів: 0
avatar