Те, що затопили вашу квартиру – потрібно довести саме вам і зробити це потрібно ефективно

Є нерідкістю, коли сусіди зверху по різним причинам затоплюють вашу квартиру. І, очевидно, що дуже часто сусіди не дуже бажають відшкодовувати завдану шкоду.

 

Тоді, постраждалим нічого не приходиться, як звертатися до суду та доводити свої збитки, вимагаючи відповідної компенсації.

 

Варто пам’ятати, що подаючи позов про відшкодування майнової до сусідів, що затопили вашу квартиру, слід належним чином довести сам факт затоплення – саме такою на сьогодні склалася судова практика, що підтвердження Вищими судами.

 

До матеріалів справи повинні бути додані належні докази, що підтверджують як факт затоплення квартири, так і збитки, які були завдані.

 

Одним із важливих документів, які потрібно подати до суду – це комісійний акт, складений за участю представників ЖЕКу або іншої обслуговуючої організації, яким зафіксовано сам факт затоплення.

 

Що тут точно не можна забути – це щоб в акті була вказана причина затоплення.

 

 

Необхідно зазначити, що ви маєте право вимагати не тільки майнову, але немайнову шкоду, яка може бути і більша за майнову шкоду а тому, маючи кваліфікованого адвоката, ви зможете отримати належну компенсацію.

 

 

Поставити питання

 

Адвокат Сергій Гула

Всього коментарів: 0
avatar