В Україні змінюється порядок реєстрації місця проживання

З квітня 2016 року в Україні змінюється реєстрація місця проживання, а саме відповідні повноваження передаються місцевим радам.

Такі новели набирають чинності у зв’язку з набранням чинності окремих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг".

Від сьогодні органом реєстрації місця проживання громадянина є виконавчий орган сільської, селищної або міської ради. Якщо відсутній відповідний виконавчий орган, таку реєстрацію здійснює сільський голова.

 

Варто зазначити, що загальна процедура реєстрації та вимоги щодо переліку документів, які необхідні для реєстрації, суттєво не змінилися. Адреси та перелік документів, за якими можна буде отримати послугу з реєстрації місця проживання, розміщені на інформаційних стендах у всіх підрозділах державної міграційної служби або на офіційному сайті відомства.

 

Законом передбачено, що відмітки, штампи до паспортів громадянина України проставлятимуть органи реєстрації, за винятком випадків відновлення втрачених документів.

Що є позитивним для громадян – їм не потрібно дані реєстрації передавати до міграційної служби, від тепер – це обов’язок місцевих рад.

 

Адвокат Сергій Гула

 

Задати питання

Всього коментарів: 0
avatar