Ви маєте право на справедливий суд та персональну участі у справі, яка вирішує ваші права та обов’язки!

 

Невідомо скільки ми ще будемо йти до, дійсно, справедливого судочинства в нашій країні – але точно, нам варто знати – що право на справедливий суд – є фундаментальним, конституційним правом, яке має забезпечити держава.

 

А якщо вона цього права не забезпечить і рішення суддів національної юрисдикції є явно несправедливими – їх потрібно оскаржувати в Європейському суді з прав людини, підготувавши необхідні документи із своїм адвокатом, щоб всі це право було відновлено, а вам була виплачена компенсація.

 

В будь-якому разі, на кожній із стадій процесу потрібно завжди наголошувати на цьому праві та звертати увагу суду на будь-які прояви несправедливості. Потім це стане гарною підставою для апеляції та касації…

 

Отже, ви повинні знати, що:

 

Кожному гарантується право на справедливий розгляд та вирішення справи в розумні строки незалежним і неупередженим судом.

 

Рішення, вирок та ухвала суду, що набрали законної сили в порядку, визначеному цим Кодексом, є обов’язковими і підлягають безумовному виконанню на всій території України.

 

Кожен має право на участь у розгляді в суді будь-якої інстанції справи, що стосується його прав та обов’язків. А тому домагайтеся вашої участі в процесі, залучайте свого адвоката та ефективно захищайте себе!

 

Пам’ятайте, чи наявна ваша справа в суді, чи провадження не здійснюється, ви однозначно маєте право на доступу до інших засобів правового захисту.

 

А тому, використовуйте всі наявні інструменти правового захисту, щоб відстояти чи поновити свої права!

 

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

 

Всього коментарів: 0
avatar