Вимагають щеплення дитини – вимагайте натомість гарантій з боку медичного персоналу!

Очевидно після багатьох летальних наслідків після щеплення, багато батьків з великою пересторогою ставляться до відповідної медичної маніпуляції.

 

І, дійсно, не має жодної гарантії того, що після щеплення, ваша дитина не захворіє, або ще гірше не помре!

 

Звичайно більшість лікарів скажуть, що щеплення безпечне і ускладнення трапляються лише в дуже незначному відсотку дітей – але де гарантія, що в цей незначний відсоток не попаде ваша дитина?

 

 

Читайте також – Про дієвий спосіб стягнення аліментів у 2018 році.

 

 

Для того, щоб хоч якось убезпечити себе від тотальної медичної безвідповідальності, є ініціатива просити лікарів підписувати спеціальну розписку – гарантію.

 

Цей документ, дійсно, може дуже знагодитися, коли ваші дитині стане погано після щеплення. А якщо лікарі не дають такої гарантії – то і вам немає обов’язку підставляти вашу дитину під можливу серйозну проблему.

 

 

Адвокат Сергій Гула

 

Поставити питання

Всього коментарів: 2
avatar
1 Эпайдра • 23:00, 23.01.2018
Здається що всі забули що щеплення потрібне не лікарям, а нашим дітям. Лікарю по великому рахунку всеодно щеплені ви чи ні!
Крім того жоден лікар не може гарантувати відсутність ускладнень у щепленого. Не може і не повинен. Все що він повинен і може зробити це розсповісти про ризики. А щеплюватись чи ні особиста справа кожного. Лиш потім не дай Боже постраждати від ускладнень кору і всього іншого.
avatar
2 mixxx951 • 21:30, 25.01.2018
Все бы делали- если бы верили в неподдельную вакцину.
avatar